Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus! ted abych cekal na crackfix *10*
    • Amylee.Anderson
      Jste směšní s tim, jak přejete smrt a jiný hnusný věci pirátovi. To je přesně tak, jak když si někdo černým humorem vystřelí z milovníka zvířat - to jsou ti nějvíc agresivní. True story.
      • PreidaQ
        Dáma promluvila. Kéž by tu bylo víc takových...
    • At ti kompl sezerou viry z warez for, zlodeji! *16*
      • jojo, fora jsou velmi zavirovane
        • Co ja vim, jak to na warez forech funguje. Ja na rozdil od mnoha hracu tady na diskusi hry nekradu :)
          • Tezka demagogie. Kdyz se necham ostrihat a odejdu bez placeni, tak kadernici okradý i kdyz ji nic nechybi. A to proto, ze ma pravni narok na odmenu za praci, kterou jsem dobrovolne o sve vuli vyuzil. A stejny narok vznika autorum autorskych del, kdyz je vyuzivas. Zkopurovana hra nikomu nechybi, ale ta odmena ano. Piratstvi porusuje zakladni lidske pravo, protoje nelidske.
          • ty teda nevis jak to tam vypada, ale tvrdis, ze tam jsou viry... nes*r se do neceho cemu nerozumis
            • A ty tomu rozumis? To jsem rad ze tu jsi a muzes to vsem vysvetlit. Tak si na tech forech a strankach uzivej :)
          • Mechwarrior_bw
            takže ani ako decko si nepirátil ?
            • Dethklok: Nikdy by tě nenapadlo něco ukrást? Tvůj život musí bejt nechutně fádní.
            • Kdyz jsem byl decko, tak hry jeste nebyly zdaleka tak rozsirene. Jako decko jsem behal po lese se psem. No a kdyz jsem se dostal do veku, kdy jsem se o hry zacal zajimat aktivne, nikdy by mne nenapadlo neco ukrast :)
          • Warez =/= kradez
            • Vis, ze jsem tak nejak cekal, ze pouzijes ten argument o neexistujici skode? Je to asi otazka nazoru. Ja si myslim, ze usly zisk je proste usly zisk. Proc si treba nekoupis hru v kamennem obchode, a kdyz se ti nelibi, prodas ji zpet do bazaru nebo pres internet?

              PS: bohuzel bylo dokazano, ze nejvice penez vydelaji ty hry ktere maji nejkvalitnejsi reklamu, viz FPS.
            • Protoze kdyz nekomu vemu auto, tak mu vznika skoda v hodnote toho auta. Kdyz neco stahnu z netu tak delam kopii a nic nikomu neubyde. A to je rozdil. Vznika skoda imaginarni cili "kdyby". Nejde ani vyjadrit ze kdyby to stahnout neslo tak si to pirat musi koupit. Ze hru stahne 1000 lidi taky neznamena ze prisli o zisk za 1000 kopii, protoze nikdo nevi jestli by si to koupilo 200 nebo 500 lidi. Proto rict pirat = zlodej nejde. Navic nejednou bylo dokazany ze kvalitni hra si vydela hodne penez.
            • Kockopes: Ty se ocividne v teto problematice vyznas. Tak mi to vysvetli. Proc neni stahovani warez kradez?
            • Nerikam ze je legalni. Rikam ze stahnout neco neznamena to ukrast.
            • Warez: illegally copied computer software which has had its protection codes de-activated (Zdroj: Collins English Dictionary).
              software that has been illegally copied and made available (Oxford English Dictionary)
              Tak nevim, jestli tva nerovnice funguje.
    • Chcipni ty warezacka socko *16*
      • Já bych mu prostě usekl hlavu na potkání. Nezaslouží si existovat, že jo?
        • Sekat hlavu ne. Ale trestat rozhodne ano. Bohuzel, ja proste piraty nesnasim, a kazda inteligenti ochrana je pro mne poteseni :)
          • Ja zase kdyz trailery a recenze naslibujou a hra je pak o nicem.
          • v mladi jsi byl zneuzit piratem?
            • Aha :0 Ad hominem utoky zacinaji? Ne, nebudu ti plnit predstavy. Piratem jsem zneuzit nebyl. Ale neco, co mam rad bylo a je piraty zneuzivano casto ... myslim, ze se tomu rika herni branze.
        • Ale to zas ne *15* Proste kdyz nema na hry prachy tak at nehraje *3*
    • uzij si to *3*
  • Pěkný tahle by měla vypadat ochrana :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit