Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato recenzia je strasna . Mam uplne iny nazor na prototypa 2.
  • Opět pouze pro konzoli.. Takže milí vývojáři, strčte si tu dvojku laskavě do prdele! *16*
    • I první hra byla na PC, tak jaképak "opět"? :)
    • co kecáš hra vychází i na PC
      • Jsem de*il :). Paráda :)
  • "...dali dohromady příběh, ve kterém se nikdo nevyzná. Zrady, dvojití agenti, desítky nezapamatovatelných jmen, dějové zvraty a konspirace ..."

    "Příběh je „naštěstí“ vyprávěn tak zkratkovitě a zmateně...že se v něm pravděpodobně ztratíte dřív, než vás začne nudit. A nakonec ho budete prostě ignorovat."

    protoype1 som nehral,a nechystam sa ani dvojku,ale ten podtitulok na uvodnej stranke mi nedal a tak som klikol na recenziu.a musim povedat,ze citovane odstavce na zaciatku mojho prispevku presne vystihuju,co som zazil pri mafii 2.

    prosim neberte to ako provokaciu ceskych hracov ci studia,nakoniec na mafii 2 maju vacsi podpis amici,a tak to aj dopadlo.tesil som sa na nu,jednotku som presiel milionkrat... cize prosim neberte to ako provokaciu,len ako taku spomienku pri citani tejto recenzie *4*
    • Ty ses nevyznal v příběhu Mafie 2? Proboha, dyť to byl naprosto lineární jednoduchý příběh. Možná bys měl začít u něčeho jednodušího....třeba u Teletubbies :D
      • ha ha ha. ano,pracujes pre vsetkych,ale nevies pre koho,lebo tak deb*lne mena dlho neboli.nemam sajnu kto tam bol,no pamatam si morela a salieriho doteraz.
        vsetci ta chcu zabit,a pribeh same "o tyzden neskor" ci "o mesiac neskor"....

        takze mily laureat nobelovej ceny za fyziku drasta - menej arogancie a pseudosarkazmu.hlavne,ze si si z tych 5-6 veci vybral jednu na ktoru si reagoval,ze *7*
  • Recenzent je pozér.
  • Shenkster
    Nechápu co se Vám na té hře nelíbí...dvojku jsem teda nehrál ale jednička byla suprová, mohli jste si dělat co jste chtěli a pocit nadřazenosti se mi prostě líbil...ale tak 100 lidí 100 chutí, ale rád bych věděl co přesně se vám v prvním díle nelíbilo ?
    • U mě to bylo místy ovládání, občas sem s ním vysloveně zápasil. Potom to je kamera, to jak udělali kameru. Ta si žije vlastním životem a občas ho umí i dost znepříjemnit. To, že se dá locknout protivník je fajn ale ten mechanismus...
      Jedinčka je fajn oddechovka ale kamera a ovládání je místy příšernost. A pak to potvrzování každý blbiny... Vždyť jen než se načte hra se musí zmáčknout enter 5x. Aby se vlezlo do menu, dal load, potvrdila pozice, potvrdil load a vlezlo se konečně do hry.
  • Umaroth
    Já jsem jedničku, tehdy ještě na PC nedohrál, blbě se mi ovládala a upadala do stereotypnosti, souboje byly nudné a prostředí sterilní, ano na odreagování dobré, vyšplhat pár mrakodrapů, zabít pár chodců hozením kamionu...no dejme tomu....ale jako hra samotná nezajmavé, a dle recenze na tomto dvojka dojíždí ještě více, ne děkuji. Až udělám zkouškové, teším se na vás, Dragon's dogma !
  • prototype bola super odreagovacka tak sa tesim na dvojku
  • Malleth
    Stejně jak v prvním díle je tam několik super schopností, ale ultimátní bordel, nezajímavý postavy, nudný prostředí a škaredá grafika celou hru celkem dobře srážej k zemi.

    Škoda že si nevzali příklad z Infamous 2.
  • Odulin
    Dobrá recenze. Po pár odehráných hodinách mám podobné pocity a hru si moc neužívám, ale ostatním přeju co nejlepší zábavu.
  • Som zvedavý aké to nakoniec bude. Jednotku som si obľúbil, lebo to bola presne taká oddychovka ako od hry očakávam. Aby som pravdu povedal hry spomenuté v recenzií ma vôbec neoslovili okrem série Assassins Creed. Ak sa aj pri dvojke budem baviť niekoľko hodín ako pri jednotke budem spokojný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit