Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem se u hry bavil, klidne ji rozjedu vickrat , a o to jde kazdy ma svuj vkus kdyz se to recenzentovi nelibilo nic proti tomu nemam. Ale volnost, destrukce a krajeni nepratel snad nikdy neomrzi *1*
  • Najdou se i vyjímky, takže se už recenzema neřídím a raději si hry zahraju sám. *4*
  • Uz aby byla PC verze.
  • Odulin
    Dobrá recenze. Po pár odehráných hodinách mám podobné pocity a hru si moc neužívám, ale ostatním přeju co nejlepší zábavu.
  • Mno.. S recenzí celkem souhlasím a to jsem prosim celkem big fanoušek prototype... Jedničky jsem nahrál stovky hodin a na P2 jsem se těšil opravdu celkem hodně. Jenže autoři to celkem odflákli.. Né všechno, něco vylepšili, něco přidali, ale zase né tolik aby to bylo ve vývoji takovou dobu jako to bylo. Graficky je to velkej posun dopředu, ale co se herního obsahu týče už je to horší. Stejný schopnosti, pouze jedna nová. Nyní je možnost kombinovat schopnosti(X,Y na joypadu u xboxu), ale na úkor toho zmizelo spoustu pohybů, který se mi v jedničce líbili. Destrukce je tu ještě ve větším rozsahu než byla v jedničce nicméně na spoustu věcí se autoři vybodli a prostě nechali stejný, odflákli. Odfláknutej je hlavně edn content hry, kdy to dohrajete a nemáte co dělat(side mise atd máte za chvíli). Něco tomu potom chybí. Pokud nemáte radnet edici, tak nemůžete dělat ani challenge jako v jedničce. Další co se mi nelíbí je ta posraná politika activisounu a to rozkouskovat hru a sebrat z ní spoustu věcí a následně to prodávat jako balíčky po 5 dolarech. Jak jsem říkal spoustu věcí z P2 vzali pryč a ted si to můžete koupit(pohyby, nějaký schopnosti).
    Já osobně jsem z toho celkem zklamanej, protože jsem se na to těšil, pak jsem to dohrál a říkám si "Hmm na tohle jsem čekal takovou dobu? " Osobně jsem plánoval si to pak koupit na PC, ale kašlu na ně, moje prachy si za tohle nezaslouží, koupím si radši něco jinýho.
    • sry, ale dohrát celou hru a pak říci, že tě nebavila, je dost pokrytecké. (kradenou hru)
      • Jsi idiot? Odpovím si sám, ano jsi. To že člověk dohraje hru, neznamená, že se u ní musí královsky bavit. A hodnotit ji objektivně potom, co jí dohrál, to je asi holt nejlepší způsob, jaký vůbec existuje. Navíc nikde nepsal, že ji ukradl, z jeho příspěvku bylo patrné, že ji hrál na konzoli, legálně, či u kamaráda, co já vím. A že si ji poté chtěl pořídit na PC, ale na to už kašle. A to je dobře, protože 50€ není málo. Já jestli si to někdy zahraju, tak až na Steamu bude sale Prototype Collection za 10€ :) Pak o tom budu uvažovat. A Ty se mezitím nauč číst, a nebo si aspoň promysli, jaký pí*oviny tu pak skládáš dohromady. Dohrát hru a říct, že Tě nebavila je prý pokrytecké :D:D:D
      • se prober, co je pokryteckého na tom dohrát hru a zhodnotit že spíš zklamala? pokrytecký je spíš tvůj pohled na věc, trubko
      • Máš pravdu, lepší je hodnotit hru po 10 minutách a ne až na konci!!!? Vstávat a cvičit!!
        • myslím že člověk co si hru nelegálně stáhne a dohraje nemá co na diskuzích nadávat a stěžovat si jak se mu daný titul nelíbil. Chápu však že pro tebe je asi pirátění běžná věc
          • Já ale přeci nepsal, že jsem si hru stáhl :) jen jsem psal, že si hru nepořídím na pc jak jsem plánoval.
        • mezi deseti minutami a dohraním celé hry je rozdíl (přinejmenším deseti hodin). Ano, vstávat a cvičit (převážně počty).
  • BoB.2
    Já hlupák jsem si myslel že se na to nedá nic zkazit. *10*
    • lol
  • lipkozzi
    Nahodou mna jednotka dost bavila a presiel som si ju viac krat. Ak bude 2-ka ziskavat priemerne hodnotenia aj inde, ma to jedno velke pozitivum - cena pojde rychlo dole, a v dohladnej dobe sa bude dat na Steame zohnat za par kaciek :)
  • Kinet1c
    hral som jednotku a nedohral, nejak v polovici a uz nudila, tzn uz prvy diel bol nudny, nic ine som ani od dvojky necakal, aj keby hra mala aj povedzme 8/10, ani tak by ma nebavila, skratka bol by to iba prototype s dvojkou na konci, a ako tak citam, nic ine tato hra ani nie je, je mozne aj to ze som uz na taketo hlupe hry asi moc stary :D
  • Najlepšia takáto hra je Just Cause 2, len tam može behať hrdina s knihou "Zmena režimu v siedmich dňoch" *1* a záver je famózny!
    • No ja nevim... Just Cause 2 jsem hral a byl jsem nehorazne zklamanej ale mozna mi to zkazilo to ze jsem to rovnou koupil se vsema DLC nebo tak neco.
  • Amylee.Anderson
    U jedničky se mi strašně líbila ta volnost, skákání po barácích... Ale byla to tak špatná hra, že jsem to nedokončila. A to bych už jenom kvůli tomu černýmu rádobydrsňákovi, co mluví jak dobytek jenom aby byl ještě víc drsnej, to nepustila.
    • V kuchyni sa da skakat po barakoch ? velmi , naozaj velmi zaujimave!
      • Amylee.Anderson
        Tenhle vtip ještě letí?:D
        • prehltas?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit