Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těch nových map je víc, asi 5 nebo 6 jenom se musíte podívat na samotné forum ne jen přímo na ty stránky, ještě jsem ale všechny nehrál, tak nemohu soudit kvalitu....
  • ehm,,,,,, zajimavé
  • Kori
    Teda ten nadpis...
  • ja mam na svojom androide uz niekolko mesiacov podobnu hru vola sa speedx 3D.
    • Přesně, jak jsem viděl trailer, hned jsem si vzpomněl na Speedx3D. Nicméně SWITCH mám radši.
    • JohnyTheZik
      popr. original Boost (1 nebo 2) na iPhone
  • Souhlasím s autorem. Hra může bavit dva až tři dny a pak už prakticky není proč jí hrát.
  • Jee tuhle hru jsem před nedávnem hrál a vůbec jsem netušil že je z naší domoviny každopádně je dobrá bohužel je zde málo levelů
    • zx_spektrum
      Už když jsem četl tu nepochopitelnou onanii autora nad maximálně subjektivním pocitem, že to působí nějak česky, jsem čekal, že tady přistane takovýhle koment... A na mně na tom teda nic česky či československy nepůsobilo.
      • On chudák autor totiž myslel, že bude vtipný reagovat na veleúspěšnou soutěž "československých" celebrit Wipeout, ale je to fakt pěkně zmatečný.
    • Nechci ti kazit radost, ale v článku je napsáno, že hru vytvořili v Nizozemí a autorovi se zdá náramně "československá".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit