Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=Y_KGx0RYvDM tady máte recap video které mi příjde lepší a srandovnější :-)
  • Raziel_cz
    Já mám Modern Warfare rád, ale tohle je teda akorát pěkně udělaná nuda... Bohužel.
    • Taky se me to blbe cetlo...po technicke strance to ma dobre udelany ale jinak je to celkem nic moc
  • kampan je nejhorsi cast hry u poslednich par dilu cod. pribeh muze byt sebevic zajimavy, ale kdyz ve hre to pak stejne vypada jako tupec co zabiji nekonecne respawnujici se dementy, kteri mu nabihaji ze vsech smeru pred musku, tak toto nezachrani opravdu nic.
    velka skoda, ze nejde samostane koupit multiplayer klic, aby clovek nemusel kupovat neco co nechce.
    • Generalmagor
      KING: Hochu... Ty nevíš.
    • Vidis a pro je prave SP ta vec, ktera me na CoD bavi, MP sem hral jen chvili u MW 1 a 2, s tim, ze jednicka to mela zmaknuty daleko lip, co se map i serveru tyka, ale ve vysledku to porad bylo to samy s par odchylkama... CoD se ted bere jako takovej novodobej quake 3, je to rychly na pomerne malych mapach a s drsnou dobrou kytarovou muzikou. Vlastne se tam porad jen beha dokola a pouzivaji se kill streaky, coz je podle me treba v MW2 uz prehany. BO sem hral jen singl a svete div se, libilo se mi. Pro me plati CoD kuli SP a BF3 kuli MP. A u MW3 to nebude vyjimka.
    • tak nějak mno... ale třeba někdy budu bez netu tak se tím pokusím zabít pár chvil... :S
  • MrSanta
    Rusové trochu hákliví, ne *3* ? Masakr na letišti a hned invaze do USA. Jak to s tou invazí dopadlo? Z toho videa jsem to nějak nevyčetl.
    • Rusové hákliví? Ne, pouze paranoidní americký scénárista.
    • Hairy_Ass
      Na konci dvojky se pořád bojovalo - jen se za cenu stovek, tisíců mrtvých podařilo zachránit Bílej dům (prostě zase jedna mise na nic ). *15*
      • Nebyla to náhodou budova kapitolu? Bílý dům je o dost menší.
      • MrSanta
        Díky, teď už se nezamotám, až se budu dívat na walkthrough na YouTube.
        Ale že zas zrovinka ten bílej domek, co na něm ti nepřátelé spokojených států pořád mají. Vždyť to zas tak ošklivá budova není, aby ho museli pořád demolovat...
        • Britům se onehda nelíbil a tak jim ho ve válce roku 1812 vypálili. Rusové asi nechtěli zůstat pozadu a v rámci velmi "logických a smysluplných" operací co v MW II a III vyvádějí, si na jeho hořících troskách chtěj udělat pravý ruský boršč a naučit tak američany, jak chutná skutečné jídlo......
          • MrSanta
            Boršč, hmm, ňamy.
            http://www.youtube.com/watch?v=G3IgFsEEOik
        • ZvacA
          Bílý dům nebyl sám o sobě ve hře velkým cílem a pokud tedy ano, potom ruské jednotky zajímal spíše jeho vlastník, který stejně nejspíše vzal do zaječích třiceti tajnými chodbami ihned po přeletu prvního ruského transportu, než samotný barák. Že se o něj strhla jedna z posledních potyček v bitvě o Washington bylo spíše zapříčiněno jeho výsostným statutem jakožto jediným objektem, který po působení emp pole po výbuchu hlavice nad východním pobřežím, byl ještě schopný pobírat šťávu, pravděpodobně ze záložních generátorů, takže se jednalo o jediný zdroj vitální jak pro zbylá ruská družstva, tak i samozřejmě amíky.
        • EuroSamurai
          Nejspíš bojovníci za rasovou rovnoprávnost.
  • Neříkám že tyhle PR matroše ze strany vydavatele (speciálně týkající se SP kterej je dle mýho koridorová blbost) nejsou totální výstřely do tmy.... Ale fakt už je poměrně trapný číst připomínky typu:

    "Je to velmi šikovná pomůcka, pokud máte v těch teroristech, revolucionářích a vojácích takový chaos, jako někteří z nás."

    Tohle už je čístá zaujatost...

    Říkají si o to sice sami... uznávám/souhlasím.. ale to je i redakce games opravdu složená jen z lidí co COd vyloženě nesnáší?

    COD pořizuji především kvůli MP a ten určitě nebude nejhorší a nejubožejší hrou ve srovnání s králem BF3 tak jak je to zde stále dokola prezentováno...
    • Ale CoD si za to může samo. 5 let pořád to stejné, bohužel to baví stále milióny lidí z nějakého pro mě záhadného důvodu a když to vidí nějakej EA a podobně kravaťák tak potom příjde k vývojářům a musíte udělat více alá CoD prvků a všude to musí vybuchovat a krvat budou i keře a bla bla .. Dokud tento blockbuster bude neustále kazit ostatní hry a přitom nepřinese ani špetičku inovace za 5 let není co řešit. A BF3 teda, no bylo toho tady hodně a bylo to otravné ale mám takový pocit z Janchorových reakcí, že kdyby mohl tak dá singlu o dost nižší známku. Multiplayer je prý na druhou stranu hodně zábavný .. to už je ale vcelku jedno. *16*
      • Tak určitě cokoliv je bráno masově a navíc když se u toho odpovědným lidem protáčí dolary v očích je špatně... na tom není co řešit. Záleží na tom co se stím dá realně dělat... Já osobně vůbec nerozumím tomu co má znamenat ten SP u už ani nepočítám kolik dílů zpět... ale MP ? to určitě není žádná katastrofa přeci.. a to je jediná část hry která mě láka, jinak opravdů vůbec nic..Mám jen ptřebu se zastat v okamžiku kdy všichni píšou jak je to celé k ničemu... a že nynější konkurence je absolutně dokonalá což mi tak jednoduše nepříjde. Je to jeden titul, kéž by alespoň opravdová konkurence existovala.
    • ales.smutny
      Nejste poněkud přecitlivělý?

      Já opravdu nějaké fanouškovství/ nesnášení značek neprožívám a je to prostě věta, kde poukazuji na to, že v opakovaných motivech, do kterých se pouští i Bf3 a tuna dalších není takový problém se ztratit. Mně se to třeba povedlo - a proto je tohle video užitečné.
      • Nevím zda přecitlivělý, spíše zdeformovaný místní komunitou a jejich "různorodými" názory vůči sérii.. Přijde mi to trošku jako přes kopírak už trošku omlouvám se.. Chybí mi tak nějak jakékoliv pozitivum, to je celé..

        Nicméně děkuji za 2 seriózní odpovědi.
        • ales.smutny
          V pohodě, diskuse tady jsou občas dost vyostřené, co se týče CoD, já to chápu:) Nicméně opravdu, v redakci netrpíme nějakou antipatií vůči CoD, BO se nám asi hromadně nelíbily, ale třeba MW1 jsem v multiplayeru osobně nahrál pár desítek hodin, takže...;)
          • :) ok věřím vám mlčím :P

            Směrem k BO bych se raději nevyjadřoval ano...

            hezkej den .)
    • kostejnesmrtelny
      No já nevim, na MW3 se těšim docela dost, ale zrovna v tomhle bych žádný navážení neviděl. Nějakej přecitlivělej takhle při čtvrtku, ne? *15*
  • tak uz jen 5dni a MW3 je tady a zaroven je dnes posledni den k predobjednani :)
  • Odulin
    Tak tohle se fakt hodí:) Včera jsem ze zvědavosti prubnul u bráchy warez verzi a škoda, že jsem před tím neviděl tohle video....rozhodně bych byl víc v obraze než jsem včera (ne)byl. Tyhle moderní globálně-teroristicko-politické-zápletky mi do palice moc dobře nelezou...
    • Jeste se tim chlub... *7* Pak na PCkare nemaji kaslat
      • kostejnesmrtelny
        Hehe. Hehehe. Soudě dle release logu je zatím "venku" jenom xboxová verze. Ale jasně, nejvíc se pirátí na PC *3*
        • Lol to MW3 uz uniklo? Ja myslel ze hral MW2 na kompu nebo tak nejak...Jeste ze to na PC nejde, tam je to enkryptovany, to by zase kde kdo nadaval jak se na PC krade...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit