Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrajem kvoli pribehu a zabave, atd., z nudy nie
  • Z nudy nehraju nikdy. Hraju, kdyz me hra zajima a kdyz mam na to cas. Coz je stale mene.
  • Hele, znají vůbec Američani termín "nuda"? Protože mně v tamní kultuře přijde jaksi upozaděný. To dekadentní Evropa, to je jiná .)

    Jo, abych se přiznal, odpověděl bych, že v drtivě většině případů taky hraju z nudy.
  • K nazvu.Aky je v tom rozdiel?
    • já hraju z nudy pro zábavu. nudim se a chci se zabavit. nuda je akce, zabavení reakce. ale je to zajímavej námět k zamyšlení. možná je to myšleno tak, že když se amíci chtějí zabavit tak sednou primárně ke kompu, kdežto evropani musejí vyčerpat několik možností jak se zabavit než sednou ke kompu? Když mi bylo nějakejch 12 tak sem u toho seděl klidně celej den. teď jsem rád když můžu kamkoliv vypadnout nebo dělat něco jinýho. našel sem si pár koníčků a kompík je pro mě až někde dole, přesně pod nezřízenym chlastáním a nad vysávním a školníma úkolama x)
    • Přesně tak - lidé se přeci baví, aby se nenudili... Tak jaký je v tom tedy rozdíl??
      • Co je to za hloupost? Hry hrajes protoze te bavi. Tzn ze se tesis az prijdes domu a budes strilet po emzacich,vzijes se do role rytire,nebo budes letat v historickych dvojplosnicich. Dobrovolne tomu das prednost pred jinymi aktivitami(sportem,pivem s prateli...) Hrani z nudy je o tom,ze si reknes-nemam co delat,sednu k pocitaci a zkusim si neco zahrat. Mozna me to i bude bavit.
        Jestli ten rozdil nevidite,tak mozna na tom pruzkumu bude i neco pravdy.
        • Ano je tam sice rozdil, ale je to jen otazka formulace... myslis, ze to s respondenty nekdo detailne probiral? Buhvi jak byly ty otazky vubec polozeny, k tomu pokazde v jinem jazyce...
          • Tak nad hlouposti a zbytecnosti(natoz nad samotnym vysledkem) podobnych pruzkumu snad nema cenu vubec tapat.Ale rozdil mezi nudou a zabavou je naprosto zasadni. "Jaky je v tom rozdil?" -jak se tak muze nekdo ptat? *9*
            Mimochodem-uplne kazdy clovek nekdy neco dela jen z nudy. Vcetne hrani pocitacovych hre.
      • rancor1223
        Napadlo mě to samé. Podle mě to znamená to samé..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit