Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Hrát střílečku na mobilu - cože??? *1* To musí být stejný nebo snad ještě větší humus než hrát střílečku na konzoli, ne? *8*
  • MickeyMutant
    Smyslem samozřejmě je, aby aspoň něco vydojili z relativně malé investice do mobilního portu, než se roznese, že to na dotykovém displeji v podstatě nejde hrát. To je z videa na Gamespotu naprosto evidentní, navíc to zmiňují sami redaktoři. "Unplayable".
    • Jack1947
      Slyšel si už o NVIDIA SHIELD a SHIELD tabletu? (tedy gamepadu... i na mé staré Xplay se dalo celkem obstojně hrát a s analogem to pujde jak víno).
      • MickeyMutant
        Pokud mobilní hra vyžaduje nějaký ovladač, tak tím trochu ztrácí svůj smysl, navíc v situaci, kdy existuje paralelně na "nemobilních" herních platformách.

        Na Androidu to nevychází, zatím to bude pro iOS.
        • Jack1947
          Časem to taky bude, byly by blázni kdyby ne a né ten ovladač už bude zachvíly standartem.
          • MickeyMutant
            Jacku, proč bys to proboha chtěl hrát na Androidu, když si můžeš zahrát ve všech ohledech kvalitnější verze, navíc výrazně levnější, na jakékoliv konzoli nebo PC.
            • Jack1947
              Jo sorry jsem to špatně přečetl... 20 koláčů je sice docela dost ale pokud to bude jak jsem psal tak snad bez problému ne?
            • MickeyMutant
              Naopak, levnější to je na PC a konzole, tahle iOS verze bude prý stát okolo 20 dolarů.
            • Jack1947
              Já bych nechtěl, ani bych si to nezahrál... to žeb je levnější ještě nemusí znamenat že bude méně kvalitnější. Klido bych si to zkusil, B1 (než byl ten závěrečný BOSS) měl pro mně něco co žádná jiná hra ne - vtáhl na několik desítek hodin a nepustil - Pokud by tohle bylo minimálně tak dobré nemám námitek.
  • Ještě chápu třeba port GTA, kde může člověk jen tak blbnout, nebo Final Fantasy, protože tahové RPG nevyžadují rychlé a přesné ovládání, ale síla Bioshocku je v atmosféře a prostředí a na čtyřpalcové obrazovce zkrátka nemůže mít stejný účinek.
    • cumpi3
      jojo...gta tak max na vyblbnuti, ale hraje se to stejne spatne
      • Jack1947
        Na tabletu ne nebo (s gamepadem) *3* Ačkoli, abych taky řekl negativa na zatáčení si člověk musí zvyknout jinak to nejde... a to mně štvalo nejvíce - jak byly závody tak mně to štvalo naštěstí vždycky fungovala taktika porkopit z staženého okénka a zbavit se tak elegantně nevítané konkurence. *4*
        • Maminka ti koupila tabletík,aby si nás tu mohl trolit,i když spíš u babičky,protože tě rodiče už doma taky nemůžou cítit? *11* *11* *11*
        • Někdy si opravdu říkám, jestli jsi fakt tak dobrej troll nebo máš jen neustálou potřebu se ke všemu vyjadřovat, zatímco tvoje vyjadřování připomíná křižence brouka pytlika se slintajicim retardem.
          • Sak je tady 24/7.
  • smejki
    Zadarmo si můžete zkusit, jak příšerně se ovládá na mobilu střílečka. A pak si poběžíte koupit tohle. Tak určitě.
    • hral si aj nieco, ked tu tak zvanis? :) alebo mas nad 40 a si zatrpknuty mormon?
      • smejki
        Niehral, psali to v Blesku, tak viem.
  • Proč vás to štve? Ok, jednou se člověk spálí, ale jak už tu bylo řečeno - nedělejte něco, co vás skoro nic nestojí a lidi si to i přes stěžování koupí. Přece se dnes běžně na lidské hlouposti vydělává a pokud nejde o zdraví, tak víme o co jde, ne? :) (narážím např. na lživé reklamy k lékům, potravinám, potravinovým doplňkům apod., kde by naopak měla být alespoň nějaká soudnost a etika)
  • vonTossis
    Štve mě to. BioShock značka má pro mě nějakou "auru" a tohle je prostě něco, co podle mě samotné značce jen ublíží. Hlavně, že se "vydělá".
    • Proc by ji to ublizilo? Kdyby to tady nenapsali, tak bys o tom ani nevedel...
  • Ja bych stal treba o Legacy of Kain: Soul Reaver :)
  • koukam ze dos hracu nenavidí tablety, musím se jich trochu zastat, ikdyž ano FPS a jiny takovwedle porty jsou docela prasarna, jsou i hry ktere jsou na tabletu naopak lepším zažitkem než u mysši a klavesky...

    já hraju asi nejvíc heartstone heroes of warcraft, to je na tabletu o třídu lepší zažitek než na počítači, to same Heroes 2, XCOM....proste tahovky se na tabletu hraju opravdu paradne
  • S příchodem iOS7 je už plná podpora ovladačů pro iPhone, nedivil bych se, kdyby to byl jeden z titulů, který pomůže těmto ovladačům prorazit mezi uživatele a ostatní se záhy přidají.
  • Nechápu proč první BioShock nevíde i na ps vita.Apple určitě 2k podplatil
    aby to vyšlo jenom na IOS .
    • Vogon
      A můžou za to ilumináti.
    • To asi ani nemyslim. Na Vitu to nevychazi, protoze uzivatelu Applu je asi stonasobne vice. Na Android zase proto, ze Appliste jsou proste vice zvykli za programy platit nez je krast. Kdybych byl vyvojar tak bych urcite take zacal na iOS i bez "uplatku". Casem to dost mozna vyjde i na ty ostatni platformy. I kdyz s Vitou bych moc nepocital a to rikam jako jeji spokojeny majitel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit