Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně to zase bude umělé natáhnutí. Raidy budou těžké tak první den a potom je opět zjednoduší jako to udělali například s Hero pointy v Maguuma Jungle. A ty odměny za zabití bosse jsou směšné.
  • Rejsek
    Nechapu proc snizili gold odmeny za dungy. Asi jim lidi s*ali na ingame shop a malo vydelavali. Ale to neni dungama. Je to tim, ze maji v IG shopu cely rok furt ty same s*acky a meni to jen minimalne. Hru jeste hraju, ale meli by si davat bacha, co delaji s ekonomikou. Ten, zatim, ferovy pristup je to hlavni, co tu hru drzi na urovni.
    • Myslím, že se spíš báli, že než aby lidi grindili eventy v HoT lokacích a hráli nový content by raději trávili čas ve starých dungách, tak nás asi chtěli odradit :(. Navíc to souvisí s tím, že dungy nechtějí fixovat, ani rozvýjet, protože už před nějakým časem rozpustili dungeon team. Už Aether Path v TA měl na starosti někdo jiný. Každopádně pro mne také škoda, dungy jsem hrál nejraději z obsahu ve hře. Silverwastes a Dry Top farma mne nikdy nebavila. Tak uvidíme co ten raid, jestli to bude podobné jak s Fractalama, jestli tam budou zas nějaké umělé hranice, jako nutnost nafarmit Agony resistence na hraní vyšších Fractalů s lepšíma odměnama.
  • tyjo, docela mi dalo zabrat než jsem pochopil ten titulek.. *15*
    • Taky si říkám, neměl by update přinest raid než naopak?
      Co to vidím? Co to ten Boss má v ruce? To je nový update! *2*
  • hmm, takže po kolika letech prišli na to že puvodni koncept hry není zabavny? *3*
    • a GW filove te minusujou :D pritom mas pravdu na 100%, dat do gw raidy je priznani obrovske chyby o ktere vedeli vsichni, kteri se ty hre prave kvuli tomu vyhnuli obloukem
      • Nejsem si jistý, jestli GW2 raid bude splňovat vaše nároky, protože trinity tam stále není. Tohle bude prostě jen 10 man instance s mini-příběhem, s větší obtížností a větší šancí na kvalitnější drop - plánky na legendarní armor. Pro mě spíš je obrovská chyba, že se tomu říká raid nebo tak si to přála komunita, protože teď akorát se GW2 zařadí mezi ty ostatní tuctovky, co tady máme na herním poli. Každý rok stále dokola to samé, jen změníme textury...
  • Konečně se tu objevila alespoň zínka o něčem co se týká nového datadisku k GW2. A co recenze? Chystá se? :)
    • *zmínka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit