Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komedie v podání WG je tady, hra která mohla být hodně dobrá,ale WG řeklo ne ... WG- my ji totálně zku**me a v nám za to ještě pořádně zaplatíte a tak se i stalo a to nepočítám ty mody, které jsou již víceméně cheaty ve hře, random faktor25%, noob aura, nová fyzika, kde tanci poskakuji po střechách domu jako kamzící a je vymalováno a v takovém hnoji se koná E-sport no LOL LOL LOL
    • jn, jiné hry si drží svůj základ pořád stejný, stejná (nebo podobná) fyzika a mechanika střelby...

      zatímco WG všechno překopalo a ze slušné simulace tanků se stala jakási RANDOM NUMBER GENERATOR hra, která dává přednost totálním noob hráčům
    • Hlavne se nerozbrec
    • Asharak
      Pěvně věřím, že eSport nedovolí firmám celý ho zruinovat, a to díky tomu, že pokud tam budou cpát tyhle prvky, tak se prostě nikde neujme ať do toho firmy narvou kolik chtějí.
  • Ještě na betě WoT jsem byl na šampionátu Ural Steel sice to nedopadlo, ale CZ/SK týmy jsou best.
    • Asharak
      Jako co jsem viděl i CZSK stream jak hrali kdysi tak celkem v klidu, ale od té doby jsem na to moc nenarazil ._. Nikdo to nijak nepostuje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit