Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Kolikate je toto DLC a kolik je jich vlastne naplanovano? Cetl jsem neco o tom, ze by mely byt 4 a tohle po Carnage, piratech a te arene uz tedy posledni? Nemuzu se dockat kompletni GOTY edice! :-)
  • No ja som si preto rovno kupil season pass, ale znovu si to zahram az to bude kompletne. A dufam ze potom aj zdvyhnu level cap, pretoze levelovat ma bavi snad najviac
  • Docela jsem zklamán *9* myslel jsem že další DLC bude bud na té vesmírné stanici a nebo měsíci. Možná ve čtvrtém DLC. *4*
  • TheFeardemon
    Já už si u této hry nestíhám kupovat DLC.Ale né že bych se zlobil,alespoŇ více zábavy na dlouhé zimní večery...
  • BoB.2
    To je opravdu škoda že nejdou dotahnout všechny do konce.
  • Docela divné, pokud si pamatuju tak jeden vývojář říkal, že se dají vyexpit všechny 3 skill tree u postavy zaráz a na to 50 lvlů fakt nestačí. Jinak, hra je v tomto ohledu špatně navržená, max 50 lvl je málo a přitom už jde DMG do šesticiferných a štíty/hp do pěticiferných čísel (tohle měl první díl mnohem lépe vyřešené) a aby se nedalo expit moc rychle, tak už o 4 lvli nižší postava vám prakticky nedá XP, ale přitom vás může docela slušně potrápit (True Vault Hunter mode tam je to vidět nejvíc)
  • BoB.2
    DLC to nezvedaj?
  • BoB.2
    50 do háje tak to mam ještě co dělat.
  • U achievementu za dosažení 50 levelu je popisek Capped Out ... For Now což značí že se zvyšovat bude:-)
  • max lvl je 50, ale klidne kdyby to zvedli o dalsich 20lvl vubec bych se nezlobil :-D
  • BoB.2
    Kolik vlastně je max ,já jsem na 33.lvl.?
  • Hra je naprosto paradni jen by to chtelo zvisit max level.
  • BoB.2
    Tahle hra je naprosto neuvěřitelná nevím jak dlouho ji už hraju ale pořád né a ne skončit .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit