Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ďoďo mi dal mínus *1*
  • Mart9
    Hlavní hejtr českého internetu
  • Herdek Bobe, ty ale válíš!
  • BoB.2
    Nejdřív mě citovali v posledním díle Re-play a tet tady jsem normální superstar. *5*
  • Je to jeden, slovy JEDEN silvestrovsky dil. Vsechny ostatni o hrach jsou, tak si je pust a prestan pindat *7*
  • Chybí mi videorecenze od lukase :(
  • Ahoj ďoďo... to mě opravdu položilo na zem :D Rád bych rád bych taky sdílel všem hejterům na Lukáše jeden citát od pana Wericha -> „Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“
  • frantisek_nejezchleba
    skladba. ;)
  • frantisek_nejezchleba
    jesteś geniuszom.
  • frantisek_nejezchleba
    zahájím nekompromisní letákovou kampaň proti Grygarovu šaškování a poženu ho ke spravedlnosti. Na tento příspěvek ti s pokorou odpoví, to ti slibuju, medvídku! Pusu.
  • @BangMeInBangladesh upraveno v 18:07
  • Ak si to myslel vazne ten prispevok tak lutujem tvoju mentalnu vybavu.
  • Plamen
    Pořad se jmenuje Games TV a o hrách ani zmínka, jen nějaký zrzavý Kevin tam ze sebe dělá šaška. Copak nemá nic lepšího, užitečnějšího na práci? *7*
  • Nepoznáš Nšoči? Dávaj pozor lebo Čikariové už čekají !
  • Netuším kdo je Apačka, ale ok teda, někde jsem zaslechl tu verzi co jsem psal, tak či tak, pořad dělá dál a když už ho dělá, tak přeci není důvod ho dělat takto dětinsky, ale to je můj názor, jeho věc, ať si to dělá jak chce, jen říkám, že se mi to nelíbí, videorezence byly o level výš.
  • ? Svetr, co je na tom zvlastniho...??
  • Lukas nehuli, jestli si to ze starych podcastu pamatuju spravne...
  • Tilwaen
    Co to sakra kecáš? Copak mu umřela žena? Pokud vím, tak zemřela přítelkyně jeho otce, ne Lukášova matka.

    Co?

    Jinak Apačka byla Lukášova žena, ne přítelkyně jeho otce ani jeho matka.
  • Das besten aus Tschechien. ALLES GUTE—Nur so weiter!
  • Co to sakra kecáš? Copak mu umřela žena? Pokud vím, tak zemřela přítelkyně jeho otce, ne Lukášova matka. A hlavně ... ty myslíš, že mi nikdo nikdy nezemřel? Lidi jsou snad nesmrtelní? Tohle je hodně stupidní argument ti povím, každému člověku dřív nebo později umírají blízcí, to je holt život, ale není to důvod, aby točil takové stupidní pořady pro náctileté, Lukáš ma na víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit