Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grand
    Zatim nelepsi nakladak, ktery jsem ve hre zkousel je Volvo 670 od moderu. *4*
  • Pokuty jsou nastaveny správně. Mě ostatní řidiči ve hře vydělávají 40 tisíc za den, mám tam už 15 kamionů a 3 velké garáže a jsem ve fázi, kdy mne pokuty nemotivují... Vydělat peníze v této hře je tak jednoduché...
    • Mám 3x Kenworth W900, zadluženej jsem až po uši. Až to splatím, začnu rejžovat, respektive další rozšiřování bude rychlejší a snazší. Pokuty bych nechal vysoký, ale neměl by je člověk dostávat za hovadiny typu, vjedu do města, na tacháči 31mph, jsem o 900 dolarů chudší. Jo, posuzování změnili k lepšímu. Netuším, jestli ještě padá pokuta i za náraz od AI, tohle bylo hodně drsný… Každopádně přísný pokuty naučí respektu k předpisům…. Do téhle hry to jednoduše patří! A až se rozroste vozový park na úroveň 18 WoS: American Long Haul, bude to super pohodová hra.
  • Hmm takže studio teď bude pracovat vážně asi jen na ATS a ETS 2 bude chudnout a chudnout jen aby byl prodej na ježdění po americe :( Což je docela škoda. Doufám, že se mýlím, Ale rád bych plnohodnotné DLC i z východu (i když vím, že Rusko s TSM Mapou jdou spolu dohromady, jenže o to se bohužel už musí starat zase jen komunta).
    • Vývoj ETS2 nekončí. Ten obrázek Renault Range T na jihu Francie z minulého blogu docela naznačuje, co můžeme v budoucnu čekat...
  • Poslední dobou koukám na ledové kamiony. Mohly by udělat DLC na toto téma. Ježdění po zamrzlých jezerech.
    • to uz pred 7 lety udelali... https://www.youtube.com/watch?v=JH42uoiP7KA
  • nevim jak se system pokut zmenil pro novacky, ale ja driv nikdy nedostal vic jak 2 pokuty ted behem jedne jizdy klidne 5 pokut za rychlou jizdu ti policati jsou vsude najednou, smejdi
  • kdy počítačem řízené auto narazí do hráče a ten je za to následně penalizován. Nicméně tyto úpravy jsou prozatím hudbou budoucnosti.... Budoucnosti nemělo by to být už dávno vyřešené v euro truck simulatoru??? mimochodem v puvodnim ATsimulatoru se mi libilo omezeni rychlosti dle max. povolene to by meli udelat! kdo bude chtit si to zapne, kdo ne tak ne....
    • BangMeInBangladesh
      Mám nahráno cca 30h a stalo se mi to 3x.
      • ja ridim 20 let a nastesti se mi to jeste nestalo ale az to do mne nekdo napali rozhodne nechci platit pokutu JA!!!!
        • BangMeInBangladesh
          Podle úrovně tvého psaného projevu, silně pochybuji, že je ti více než 14.
  • Kinet1c
    radsej by som videl vyssie pokuty a nie nizsie, nutilo by to hracov sa aspon snazit viac dodrziavat ako take pravidla cestnej premavky, takto to bude len holubnik
    • Dostat pokutu neni velky problem, staci prehlidnout zmenu rychlosti a nedobrzdit. A kdyz platba za zakazku byla treba 2-3000 a pokuta 1000, tak to hodne boli.
    • Ono to neni snizeny globalne, ale jen pokud zacinas (nizkej lvl), tak jsou pokuty nizsi ...ale postupne to jde zase nahoru. Takze to opravdu jen ulehcuje zacatky novackum co nemaj ani nic na konte ...rozhodne to nevede k tomu, ze by mohli jezdit jako prasata.
    • BangMeInBangladesh
      Ať si to každý hraje jak chce, pokud jezdíš podle pravidel, může ti to být jedno kolik platíš za pokuty, protože je nedostáváš.
  • BangMeInBangladesh
    Jezdím jak o život. Tento nově přidaný je fakt něco, hlavně super zvuk motoru, stará dobrá amerika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit