Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni špatne ale znam lepši hry
    • tetris třeba
  • PC Verze nebude a to je jen dobře *5*
    • PCkáři si aspoň budou moct sjíždět videa z hraní na youtube....eh...
      • No co, koupim konzoli z druhe ruky a za tyden stejnym zpusobem prodam. Ostatne to nebude poprve (a jednou jsem na tom dokonce jeste vydelal). Takhle jsem si zahral Heavy Rain a Red Dead Redemption. Nevim, proc z toho tady nekteri delaji komedie. Spise pujde o to, prekousnout ten pixeloidni vyplod, co mi konzole naserviruje na TV.

        Poridit si docasne konzoli k PC je snadne, naopak to tak snadno nejde.
        • spoock
          pixeloidníé výplod to sice je, ale zas neřešíš kompatibilitu a plno dalších věcí jako je DRM, popř. online připojení, atd.
          počítač mi na všechny hry stačí i ve fullHD, ale hry hraju zásadně dnes již na PS3, snad vyjímku tvoří Angry Birds na PC, které jsem si pořídil, parádní hra :D
    • ty nebudeš
    • spoock
      to jestli je nebo není PC verze je mi jedno (mám konzoli), každopádně soucítím s PCčkáři, protože na ně vydavatelé kašlou :(
    • A jak jsi na to přišel?
    • A proč máš z toho radost?Pokud vlastníš konzoli tak můžeš být rád že si můžeš tuhle zajímavou hru koupit.Já např. vlastním pc kvůli tomu že hry již tak pravidelně nehraju a osobně mě hodně mrzí že si nemohu zahrát několik zajímavých titulů co vyšli pouze pro konzole ale že bych z toho měl škodolibou radost jak 13-letý smrkáč že někdo kdo vlastní pouze pc lidově "utře hubu" tak to ani náhodou,někdy mám dojem že někteří diskutující snad nemůžou být ještě plnoletí když z nich tak sálá ta duševní nevyzrálost že ? ( Obvzlášt když má hra rating 18 ).
      • Presne je nastvanej ze mu to maminka zase nekoupi pac je tam ta 18...
  • Hele nevíte kdy to bude na PC ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? *10*
  • tady si nekdo dal praci a udelal k videu titulky
    http://www.xboxweb.cz/hry/la-noire/10824-la-noire-gameplay-zakladni-prvky-cz-titulky.html
  • Strašně se mi u toho líbí ty animace postav a tváří.
    Občas to vypadá opravdu reálně, až mě chytá husí kůže :D
    Vím, že se tato technologie používá pomalu v každé druhé hře dneska, ale tady to opravdu vymakali.
  • Hru som si prekonvertoval na PC so specialnym programom.Teraz to akurat hravam na novej zostave: Intel ATOM 6 jadro 7,3 GHz (Pretaktovane na 8 jadier), Gtx 720 Armagedon 4GB (Kupena v Rusku na ciernom trhu), 4+2 GB RAM.Vsetko bezi v pohode, jediny problem je s chladenim ale to sa casom doriesi *5*
    • Sakra tož to je mi ten počítač z futuramy k ničemu :-/ ...
    • Ty mas jeste pocitac na kremikove bazi? No LOL
    • 0/10
      troll harder
    • Noo já mám už dvojku. Děda mi sestrojil stroj času a já si koupil bonusovou verzi přímo od R* akorát sem si musel sehnat v té době na černém Polsko Čínském trhu počítač od NASA abych to mohl vůbec zpustit, ale je to dobrý. *SPOILER* Akorát ten E.T. tam bejt nemusel... :/
      • Sakra to bude Marty McFly
    • *ba dum tsss*
  • Ono to fakt neni na PC?! Sakra sakra sakra sakra jsi do haje rockstare neser mi kua fix!!!! Za co me trestas?
    • Bože tady to některý prožívaj že by mohli dělat z fleku plačky na hřbitově,taksi pořid PS3 či Xbox nebo si řekni že je to jen hra a ne konec světa,mě to taky trochu mrzí ale není to první ani poslední titul co pc oklikou mine ( taky třeba ne).
      • No první to rozhodně nebude a poslední taky ne
        ovšem záleží na R* zdali si nechají upláchnout statisíce $ od PC hráčů
        ale není se čemu divit vždyť RDR taky ještě nevyšlo na pc (i když se prý chystá )
        každopádně nám to jistí Valve a až i oni přestoupí primárně na konzole
        pak o její koupi budu možná uvažovat
        • Pc je druhá největší herní scéna není důvod ji opuštět holt pro některé firmy je výhodnější(podporované Mrkvosoftem) dělat hra na několik měsíců pouze pro Xbox a pak portnout na pc ...ty peníze za Xbox exluzivitu nejsou nijak malé
        • Crook: hlavně že ty neznáš diakritiku a budeš do mě hučet něco o českém pravopise
          btw: co má společného to že píšu špatně stím že bych nemohl být rozumný ?
          jde vidět že je to tu buťto samý náctiletý a nebo dost za vodou , až vám bude přes dvacet a budete hledat bydlení a snažit se uživit vlastní rodinu , pak budete určitě peníze rozhazovat za -* konzole * když stejné funkce máte na PC (mimo spoustu jiných funkcí)
          ale tak dobře abych nebyl zase celý červený od konzolářů XBOX PS 2-3 nejsou k ničemu ale k čistě hraní her a fungují k tomu účelu výborně !
          • Ale h*vno jsou to vyhozené prachy za debilní konzole
      • Ja vim ze reaguju hloupe ale trochu me to zklamalo... koupi konzole jsem se doposud vyhybal protoze jsem od natury dost konzervativni a obecne povazuju konzole spis jako pohromu hry obecne ale co nadelam asi fakt nebude zbyti
    • R* sou ku*vy byly a budou a neřekl bych že už vyjde GTA 5 na pc ať nevychází ať dělají hry dál na posranou konzoli která je k ničemu , a ano 13letí dementi pište nám že mi věrní staří pckáři nemáme na konzole tak na ně nadáváme (ve skutečnosti máme hlavně ROZUM )
      ale tak každému co jeho jest ...
      • Ano - tvuj komentar skutecne nese vsechny znamky rukopisu rozumnyho cloveka : D
      • posila
        "posranou konzoli která je k ničemu" <- Zdá se, že není tak úplně k ničemu. Je na pouštění her, které by sis rád zahrál (protože kdyby ne, neměl bys důvod psát příspěvek tak moc zabarvený negativními emocemi)... just sayin'
        • Na spouštění her je i nintendo ds
          no já mám během pracovního dne 2volné hodiny takže je mi jedno jestli budu hrát deset roků starý tetris a nebo nejnovější datadisky ke GTA ...
          ovšem chápu vás kdo se nudí doma tak by se mu ta konzole hodila - mě už je k ničemu a ze svým plecháčem si vystačím na ty dvě hodinky
          btw. příště píšu bez emocí aby to někomu nepřidalo na pochybách :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit