Přejít na výpis diskuzí

První epizoda adventury Life is Strange 2 vyjde po prázdninách

25.6.2018 14:36
Patrik Hajda 9 příspěvků

Na E3 sice oficiální oznámení nepadlo, ale o pokračování povedené adventury Life is Strange se mluví už docela dlouho. To, že nebude až tak vzdálené, nám naznačilo překvapivé odhalení malého dobrodružství Kapitána Spirita, které poslouží jako předehra pro Life is Strange 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To snad nemělo smysl ani hrát, takhle se člověk těší na Life is strange2 mnohem více ☹
  • tomasrippl
    Tohle zrovna nikdy nebyl můj šálek čaje, ale hodně lidí je to populární 
  • Mart9
    První díl jsem koupil až komplet a u druhého to udělám znovu. Radši si počkám několik měsíců a pak to odehraju celé, než abych odehrál první epizodu a pak čekal dva měsíce na druhou.
    • Carnage666
      Jo to čekání je vopruz... taky asi koupim až komplet po Before of the Storm kde jsem musel čekat.
  • Jack1947
    Docela pecka a rychlost🙂
    • Derp_1337
      O čem to mluvíš?

Jacku, všichni chápeme, že máš problémy s vyjádřováním svých myšlenek... proto vykonám dobrý skutek a upozorním tě, že veškerý zbytek lidstva nedokáže pochopit tvůj text, když nenapíšeš žádný kontext.
      • JamesFaith
        No, velká část lidstva chápe, že kontext příspěvkům v diskuzi většinou poskytuje nadpis a článek,  na který se reaguje.
        • Derp_1337
          Obviously... ale "docela pecka a rychlost" není adekvátní odpovědí na větu "první epizoda Life is Strange 2 vyjde po prázdninách"
          • Jack1947
            Už to vzdej 😂😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit