Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    No, tak dlouho jsem čekal na GOTY edici, abych si Borderlands 2 konečně koupil a zahrál pěkně se vším všudy. Tak teda budu čekat dál na nějakou Complete edici.
  • Škoda, že Borderlands 2 zaměřili daleko víc na multiplayer než byla jednička, u jedničky jsem se bavil celou hru na všechny obtížnosti i při sólo hře. Dvojka je při sólo hraní dost frustrující už na True Vault huntera, natož na Ultimate Vault Huntera ... a to i když je postava equipnutá unikátkama (žlutýma) z raidů. Dost mi to kazilo zážitek, doteď jsem se nedokopal dohrát Big Hunt a Assault on Dragon Keep ani na TVHM :(. Hraní public gamů je tagédie, každej druhej je číter ... a to pak také není zábava když všechno kosej že nestihnete na nepřátele ani vystřelit.
    • A k Headhunter packu, koukám že začínají recyklovat obsah :D ... Zombie TK Baha a Dýňovej boss ... neviděl už jsem to někde? Borderlands 1 a Zombie Island of Dr. Ned ? :D
  • Lubiii
    GOTY = game of the year ... jen tak pro informaci, hafk... PS: game of the year =/= complete edition
  • Nj, clovek potom nech si kupuje semiGOTY edicie
    • nebrec nebo myslis GOTY12 a verzi GOT13 ? :D
  • Kebyze vsetky hry mali take DL ako mal borderlands2, boli by ste radi, som zvedavy kolko z vas si kupilo 4 recyklovane mapy do CoD BO2 za 15 euro (samozrejme, ze sa nikto neprizna).
    • On si tady ještě vůbec někdo kupuje CoD? *8*
  • Ty PíiíiíiíŠóoó!
  • Měli by to vydávat zdrama, jestli si chtěj udržet hráčskou základnu.
    • Pilgrim66
      Tam jim prej roste, někde tu bude plavat článek o tom.
    • rancor1223
      Za normálních okolností bych nesouhlasil. Na DLC vysloveně nic špatného nevidim, ale co je moc to je moc. Mimoto Borderlands 2 vydojili takovým způsobem, jaký snad nikdo neočekával. Prodávání lvl capu byl opravdu extrém. Po takový době by něco zdarma opravdu vydat mohli.
      • prudislav
        na DLC pro BL2 nevidim nic extra špatnýho - level cap za DLC je sice hnus ale aspoň k němu přidali nový obtížnosti a pár questů. Pak je tu hromada skinů , ale ty nikoho moc nemusí zajímat , protože nejsou důležitý.
        Hlavní 4 příběhový jsou v GOTY , stejně jako obě postavy + jedna z UVH který jsou taky v poho - škoda že tam neni 2. UVH ale i to se dá. A tyhle Headhunter jsou taky v ohodě za tu cenu - jsou to jenom tématický prázdninový sady misí (raidy) - Halloween + Díkuvzdání maj i jméno , ve steam registrech/souborech se našli ještě velikonoce, vánoce a valentýn.
        Tolik toho zas neni když se odmyslí skiny.. byly i horší...
  • Jack1947
    Hmm, tak nejspise tomu tu sanci dam no. *4*
    • Super, dik za info
      • Jack1947
        Neni zac *3* .
  • Už sú s tými DLC-čkami trapnejší ako v Sims 3. Dúfal som , že to kúpim , ako GOTY, ale tak to nech si to strčia...kamsi.
  • A bude tam taky za kazdou zabitou priseru 1 az 3 xp? Pac tohle mi ty DLCcka celkem znechutilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit