Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyjde demo této hry?Doufám že ano a jinak kdy? a bilo by i na pc? Navíc se mi velmi líbili video a těšim se až hra vyjde.
  • Elderscrolls a draci. Bethesda a draci - už se těším, kolik milých a krásných bugů mi zpříjemní hraní. Ale je dobře, že propagační video i monumentálnost krajiny překročily dosavadní schopnosti Bethesdy. Kvalitativně už se skoro blíží in game videím z Nehrimu... *3*
    • nojo Nehrim :D ... hrál to tu někdo? můžete mi to nějak přiblížit? já viděl jen nějaký trailery a to snad ještě z doby rok předtím než to vyšlo,ale vypadalo to docela lákavě. jo a existuje nějaká anglická verze vůbec?
      • Nehrim je. Vyšel cca před (?) rokem a mohu říct, že je skvělý. Bohužel, nemohu už říct, že bych měl těch sedmdesát hodin času. Ale je to hra trpělivá, na disku si pěkně leží a ví, že jednoho dne jí dohraju. A anglicky samozřejmě je... (P.S. Našel jsem ji přes přímý odkaz z Tiscali *1* , ale když použíješ stréčka Googla, určitě ji najdeš...
        • anglicky predpokladam jen titulky, dabing asi bude v nemcine ze?:D u her typu silent hunter mi nemcina vubec nevadi, ba naopak, ale rozsahlyho pribehovyho rpg bych si na to musel asi dlouho zvykat,precejen te anglictine rozumim aspon trochu a neco uz sem se naposlouchal, ale za pokus to stoji.
  • LOL co to tady sou za názory okolo hudby? Proč byste proboha měnili hlavní znělku? To je jakoby měl každý díl Star Wars úplně jinou melodii...kolik lidí by na to pak řeklo ono slavné "WTF?" *5*
  • Žeby konečně nástupce Morrowindu? Oblivion jsem zkoušel hrát... 3x ani jednou mě to nechytlo... asi to bylo tím že jsem předtím hrál Morrowind, pár hodin venku z oblivionského vězení a ... nuda a bolest pro oči *8*
  • Žeby konečně nějaký TES překonalo starej Morrowind? Kéž je to méně pohádkový, syrovější a temnější než Oblivion, ovšem stejně bych byl radši, pokud by se přesunuli zpět na Vvanderfell o pár staletí později.
  • Náhodou mi nepřijde jako špatný nápad, použít hudební motivy z předchozích dílů a trošku je pozměnit...main theme z Morrowindu patří dle mého názoru mezi nejmonumentálnější skladby v žánru RPG, tak proč toho nevyužít v trošku pozměněné podobě a znásobit tak dojem z traileru na Skyrim. Mě osobně to dostalo... *3*
  • No, s drakmi oproti povodnym planom meskaju v Bethesde tak 15 rokov :)
  • Vypádá to suprově ale doufám,že svět nebude zase o kus menší než v oblivionu.Vlastně celej oblivion byl ořezanej morrowind doraženej tupým levelováním,akorát s lepší grafikou...sice ještě ušel,ale s morrowindem se nedal srovnávat..snad tohle dopadne líp. *5*
    • víceméně souhlasím. taky mám dojem že jedinej pokrok oproti Morrowindu byla o něco lepší grafika (když nepočítám ty mongoloidní prasečí rypáky) a implementace fyziky, která sice pomohla líp se vcítit do hry, ale občas byla dost nereálná.
      S tou rozhlohou těžko říct. Kdysi sem četl názor že morrowind se zdá větší jen kvuli tomu, že máš všude kolem sebe mlhu a nevidíš jak je druhej konec mapy vlastně blízko. Ale sám sem to nějak vědecky nepoměřoval :D na mě osobně ta rozloha subjektivně působila zhruba stejně.
      • Oblivion byl mnohem rozlehlejší než Morrowind (několikanásobně). To ale nutně nevylučuje pravdivost tvrzení, že je Oblivion ořezaný Morrowind - rozsáhlost hry není dána jen herní plochou, ale i herními možnostmi.
    • No hlavně ať je dobře nadesignovanej, čimž myslím třeba i architekturu. Atmosféru Morrowindu zatím nic nepřekonalo.
    • Podle dosavadnich informaci byl mel byt HERNI svet Skyrimu minimalne tak velky jako v Oblivionu viz: http://skyrim.4fan.cz/news.php?readmore=74
    • Svet v Oblivione je asi dvakrát taký veľký ako Vvardenfel z Morrowindu. *3*
  • smejki
    Není blbý nápad vypnout při tom traileru zvuk, člověk se drží víc při zemi zahlídne víc věcí
  • to je hudba z morrowindu ne?
    • smejki
      jo, ten motiv se používá už od morrowindu. Oblivion ho měl taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit