Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,

    pro hru je založena česká skupina - Cities In Motion 2 (CZ) - na Steam: http://steamcommunity.com/groups/cim2cz

    Společně se tam můžeme domluvit na multi-playerové hře buď v kooperativní nebo konkurenčním módu. *3*
  • To je jen o MHD nebo se můžu těšit na nástupce Transport Tycoon?
  • pamatujete na Mobility ? kdysi to bylo přiložený na Level CD jako jedna z plných her, později od nějaké verze to pak Němci zpoplatnili jako shareware... nejvíce mě tehdy štvalo, že při přiblížení pohledu města se restartovaly všechny linky MHD, jinak jsem si s tím užil dost srandy a několikrát zastavěl celou hrací plochu
    • plný název Mobility A city in motion... pro ty, kteří by si rádi zkrátili čas o simulátoru městské MHD *4*
  • jedno nechápu, proč taka špatna grafika? vypada to jako hračky
    • Bež radši leštit (slovo on*novat je zakázané? WTF) nad Crysis nebo CoD. A pro příště zkus pochopit, že některé hry upřednostňují obsah před formou.
    • p.s. ale jinak se uz hrozne teším, moje nejočekávanejsi hra
      • Netesim se. Jednicka ma potencial ( a mimochodem vypada pekneji nez zabery z videa druheho dilu),ale zabiji ho. Treba tim ze autobusy jsou nevydelecne i kdyz jsou zcela vytizene,zadne vlaky nebo desitky miniDLC za penize. Byl bych radeji kdyby dotahli k dokonalosti prvni dil. Z clanku nevyzniva jediny duvod,proc misto uprav stavajici hry delat dil druhy.
        • Krtecek-GT
          Uznávám, že jednička vypadá lépe ale grafiku třeba ještě doladí. V jedničce bylo pár věcí, co nedávali smysl, třeba maximální zdražení jízdného a lidi pořád jezdí a autobus prodělává, poruchovost linek stejná jestli dáte dvě nebo pět euro atd.. Když se to prokoukne, přestalo mě to celkem bavit...
        • t3nk
          Neodsuzoval bych hru podle prvních záběrů. S prvním dílem jsem sice neměl tu čest, ale jsem celkem zvědav jak bude druhý díl vypadat po vydání.
        • a jo tohle neni simcity5? lol spletl jsem se. tak tuhle hru ani neznam *4*
  • Vypada to skvele, rad stavim mesta je dobre ze tenhle zanr nekam posouva zase.
    • Nevim jestli jsi to jen spatne napsal nebo jsme to spatne pochopil,ale v CiM mesta nestavis. Mesta zastavbou kopiruji skutecny historicky vyvoj (v ramci moznosti hry) ty se staras jen o dopravu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit