Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Hra s takovým názvem nemůže dopadnout špatně :)
    • Protože je tam "sprosté" slovo, tak hned je název dobrý, I don't want to live on this planet anymore.
      • Magister_Peditum
        Skok ze střechy paneláku to jistí. *3*
  • A budou herní vývojáŕí práci "konzultovat" s reálnými "whores of the orient" pro zachování autenticity? *15*
    • Magister_Peditum
      Při té "konzultaci" by to rovnou mohli pomocí motion capture nasnímat. *15*
    • Robotron3
      Tak když Naughty Dog jeli na soustředění někam do Sahary, nebo kam do pouště, aby zjistili, jak se sype písek po dunách a udělali to samý v Uncharted 3, tak bych předpokládal taky firemní výlet, aby zaměstnanci dokázali předat ten správnej punc reality :)
  • Amylee.Anderson
    Prostředí zní zajímavě, snad to bude dobrý jako L.A. Noire :)
  • To vypadá úžasně, čím víc her mimo vyčpělé WWII-space marine-fantasy prostředí, tím líp.
    • Pod to bych se taky podepsal. Vzpomněl jsem si na Heart of China.
  • Tak na tuto hru jsem se začal těšit už teď. Team Bondi měli v L.A.Noire dokonalý příběh a hlavně atmosféru. Jestli bude "Děvka z Orientu" stejně dobrá, tak to bude další herní skvost. Už i kvůli zasazení příběhu..
    • Team bondi? snad ne egon bondi? *15*
    • Zasazení příběhu je momentálně bezkonkurenční to ano
  • Wyder
    Samozrejme je to hodne predcasne, kdyz se v zasade nic nevi, ale to zasazeni je skvela volba. Her odehravajicich se v 1. pol. 20. stoleti neni nikdy dost...
  • Magister_Peditum
    Název zní docela sympaticky. *4*
  • a behem vytvareni tyhle gamesky by mohl McNamara taky pracovat na Getaway 3, u ktere jsem cetl, ze se nezrusila, ale jen posunula a ceka na to, az se ji nekdo ujme. me vysnene prani, ktere se snad jednou kurna splni.
  • Gojira
    Dobrý název :D
  • Textury vypadaji jako Stalker na low *1*
    • a ty jses kokos na high *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit