Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vykašlite sa na neschopných zlodejov z EA a skúste toto:

    http://z15.invisionfree.com/NHL04Rebuilt/index.php?showtopic=25

    PS:Mám PC aj X360 a s NHL som skončil pri 10tke, Je to stále to isté a pridávajú len drobnosti.
    EA je rakovina herného priemyslu a tak sa treba k nim aj správať.
    • No jak tak koukám na YT na gameplay z toho rebuilt módu, tak opravdu klobouk dolů. Jen se potvrzuje, že 04 byla v něčem vyjímečná. Tohle jsou právě ty hry, které žijí i 7 let od svého vydání *4*
  • El-Bravo
    Rozdíl mezi nhl 2001 až do nhl 12....max grafika...jinak mi to pořád přijde jako vymačkávání poslední kapky z enginu cod 4 *6*
    • Tak jsi podle mě NHL 12, 11 a spol. na konzolích nehrál. ;)
      • Pan_Klobouk
        Ja bych se ho zastal, NHL 12 jsme jeste nehrali nikdo. ;) Jinak ale souhlas, ty rozdily jsou dost viditelne, NHL 11 se hrala uplne jinak a byla fantasticka, nejlepsi EA hokej vubec. A to pocitam i klasiky jako 93, 96, 98... no vsechny byly dobry. :)
      • Take mam ten samy nazor *3* Na PC to bylo 10 let o nicem, ale na konzolich je to nekde jinde...
    • si to zkus zahrat jinde nez na kompu :)
      treba rozdil mezi nhl 08 a nhl 10 je celkem znatelny :)
  • Zdravím všechny přátele NHL a na PC zvláště.... Bohužel se asi musíme smířit s tím, že EA nás nemá v lásce :-(, a jako všichni jsem byl v minulosti zvědavej, co nový ročník přinese a většinou jsem byl nas...nej, ale stejně bych NHL12 bral. Myslím, že je ostuda, že na PC není hokejová hra, vždyť je to vedle fotbalu jeden z nejoblíbenějších sportů. Je to bohužel všechno o prachách, ale kdyby se na to vrhli kluci z 2K CZECH, tak by všem vytřeli zrak a my pak s EA pr.el :-)
  • jen doufám že fifa na pc bude letos už naprosto totožná stou konzolou !! ani bych se nedivil kdyby fifa na pc nevyužívala nový fyzikální impact engine :/
    • toho se bat nemusis *4* jak jiz rekli panove z EA (respektive pan) tak verze pro X360, PS3 a PC budou kompletne totozne *4* zdroj z www.fifa.cz *4* tam se o tom doctes *4*
  • Pro ty dole PC verze je za konzolovou ještě pozadu...možná to bude tím že pc verze je portnutá fifa 10 z konzolí
    • na fifu ti sere pes.. od toho tu mame PES, chybi mi jen "konkurencni" hokej
      ea hry doplatili jen na to ze ty jejich prepsany soupisky s novym cislem nikdo nechtel na PC kupovat, vystacil si se starsim dilem + modem
  • Hmm dalsi sra*ka v poradi ted se nebudou lamat jen hokejky jak paratka ale jeste brankarum budou padat helmy... Nevim EA a jejich recyklacim uz davno neverim...
    • At mi nekdo vysvetli , proc prispevky jako je tento, jsou v minusu... Fakt uz nevim.. vzdyt je to ku*va pravda!!
      • Není to pravda, protože četnost lámání se dá pozměnit a to stejné bude i u bitek gólmanů,padání helem gólmanů i hráčů, prostě u všeho. No, ale jinak žádná velká změna asi nenastane, já osobně bych si přál, aby to bylo víc vtáhnuté do play-off, protože žádná změna mezi play-off a obyč zápasem není, prostě tam hráči vletí a lidi akorát mají šály a to je vše. Chtělo by to, aby byla jiná úvodní animačka, aby hráči měli vousy atd..., prostě si myslím, že by to mohlo být záživnější v play-off.
    • Tie hokejky su este OK lebo aj v realy sa dost lamu tie kompozitky su take ze staci prasklinka ktora ani vidiet nieje a pri strele odleti polka hokejky. Ale tie brankarske helmy sa obavam ze kazdy zapas padne golmanovy maska min 1x :( Ale uvidime no.
    • Líp bych to nenapsal... *1*
  • http://www.gamerevolution.com/news/ea-e3-2011-lineup-revealed-5485 NHL 12 PC věřite??
    Každy Pcčkař Věři tomu
    • Nevím no. Řekl bych, že je to blbost. I SSX tam má PC v platformách a taky má vyjít jen na konzole. Kéž by, ale neveřím tomu.
  • Ja kupujem NHl kazdy rok na X360 ale ovela radsej by som to prijal na PC pretoze komunita a addony ktore by vychadzali hmmm to by bola lahodka.
    • Komunita a addony jsou možná jedním z důvodů, proč to na PC nevydávají. Vydali by hru jeden rok a ta by pak díky moderům žila dalších X let po dobu, kdy by se EA snažila o recyklaci svého produktu stylem "nové soupisky+lámající se hokejky=plná cena nové hry" *3* . Škoda NHL2K, vypadalo to nadějně, ale nedopadlo . . .
  • tak konečně tam dali možnost posunout branku :-) hodně to tam chybělo a že to nevyjde na PC je jen dobře přeci jen ovládat to na klávesnici to nebude to pravé... hrál jsem nhl 92 - 2007 na pc a 08 - 11 už na xboxu a nesrovnatelný rozdíl v ovládání. Sporty by měli vydávat jen na konzole.
    • mas nejaky zaostaly mysleni kdyz si myslis ze na PC pouzivame jen klavesnici a mys :)
      na PC se pouziva zarizeni ktery je k tomu vhodny a necpat gamepady kam nepatri
      strilecky, strategie - mys, auta - volant, letadla - joystick, plosinovky a sportovni hry - gamepad
      takhle je to spravne
      • Jo, hold vývojáři nemohou prenest pres srdce ze PC má tolik možností, kdežto konzole pouze gamepad.
        • Vývojářům je to šum a fuk, hlavně, že se sypou penízky z konzolových prodejů. Status quo. Bohužel . . .
    • na co klávesnice?? existuje přece gamepad ne? na něm je to úža
      • hrál jsi nhl 09(pc) a nhl 09 (xko,ps3) na gamepadu? pak víš jaký je rozdíl
    • No tak já sporty na pc taky hraju na gamepadu.
      • tak zase na konzolích jsou ty sporty přeci jen dál... viz Fifa (pc) x Fifa (xko,ps3), pak i NHL.
        • Na konzolích se to hlavně recykluje pořád dokola. Tam mohli vzít 4 roky starou verzi, každý rok přihazovat DLC s aktuálními sestavami a balíkem nějakých drobných vylepšení a hodit to za $15 (byť teď dělají to samé, akorát ti to prodají jako novou hru za $60).
          Už by to chtělo další generaci konzolí, ať se zase něco děje.
        • fifa je uz totazna jak na PC tak i na XKO, takze nevim co tu meles
          • hrál jsem obě , ale na xku byla ještě o chlup lepší
            • Tomy, bylo toho více, pokud se nepletu.

              Personality na PC chybělo.
            • Jedine co bylo na xku jine, bylo to, ze byla moznost hrat za golmana. Jinak engin hry uplne totozny. Takze nevim, v cem mohla byt lepsi, mozna v tom, ze pc na kterem jsi to hral nebylo dostatecne vykone.
  • neexistuje nejaka PC alternativa pro NHL jako ma treba fifa (PES) ?
    rad bych si nejakej hokej zahral.. posledni nhl9 nema fullhd rozliseni takze se na plazme hrat neda *9*
    • Bohužel ne. Když na nás EA sere tak máme smůlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit