Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorkan
    omyl spokojený bude investor tedy zase pracháči co tam cpou peníze a kvůli kterým nevychází vice projektu s kvalitou zaklínače 2 a podobně protože prostě nemají reklamu a podobně investoři jsou něco jak naši politici a netvrďte mi že naší politici jsou pro naši zemi něčím dobrým !!!
  • rancor1223
    Pravda, tak to můžou něco udělat alespoň s tou krví a chováním zbraní. Pochybuju, že budou ale měnit vzhled zbraní, ten už bývá dávno hotový. Stejně tak stylizaci asi měnit nebudou. Alespoň ne nijak zásadně.
  • DangerousDave
    prečo musí byť dnes všade wallhack ??? *7*
  • To bude asi tím, že to je Alfa!
  • rancor1223
    To jsem se pobavil *1*. Grafika dost připomíná Bad Company 2, jen horší (myslím stylizací, ne úrovní). Efekty krve!? To je výsměch *1*. Vzhled zbraní? Je to cellshade nebo jsem úplně slepý? Jen ten nápad se speciálními jednotkami z celého světa je pěkný.
    Ale co, nelíbil se mi ani minulý MoH, stejně tak CODko a jestli to takhle půjde dál další BF na tom nebude jinak (BF3 mám a jsem spokojený). Zatím to vypadá, že přejdu na Ghost Recon Online, v Closed Betě to byla skvělá zábava!
  • ales.smutny
    To určitě, jen člověka napadá, že takových je spousta, tak proč zrovna Polsko, které je ze zámořského hlediska spíš taková slovanská exotika... na druhou stranu, když odhlédneme od nezanedbatelné velikosti polského trhu, tak se to může líp prodávat i v UK...;)
  • Tak to je potom v pořádku. Osobně multiplayer nehraji vůbec, ale vím, jak je multiplayer u CoD oblíbený. Myslím, že pokud se budou ubírat vývojáří tímto směrem, jak tvrdíš, tak se jim určitě peníze vložené do vývoje hry několikanásobně vrátí a tudíž bude každý spokojený.
  • GROM je jedna z nejlepsich specialnich jednotek vubec, ucastni se operaci po celem svete, ucastnila se dokonce druhe americke invaze do iraku, ja se zas tak moc nedivim ze tam je zrovna ona
  • Musím říct že mě ten multiplayer neoslovil, jsem v Alfě a je to strašně nudný. Vypadá to, že z MoH:W bude nový CoD ve Frosbite 2 Enginu! Ale možná by se tomu měla dát nějaká šance

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit