Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět krásné to sliby , ačkoliv jakožto rok minulý, a ten další a další :) .. Ačkoliv jedno je jasné, poslední výtvor, tedy FIFA 11 byla opravdu skvělá a ikdyž jsem pouze hráčem jenž si užívá sólo hraní ( mulťáky nejsou nic pro mě ), snad poprvé ve své dlouhé historii paření fify, se stále rád ke hře vracím, ač třeba i s měsíčními pauzami.. Dříve pro mě fifa byla opravdu záležitost jedné max. dvou sezón a tím můj zájem opadnul.. Poslední ze série si užívám už sezónu šestou a stále má hra kouzlo a baví mě a opravdu shledávám, že se určitým způsobem zdokonaluji...
    Slibované změny zní opravdu dobře a pokud se naplní, opět bude hraní fify mnohem větší zážitek :)) .. Držme jim a zřejmě i sobě palce, ať to nejsou jen sliby a plané řeči jako předvolební kampaně našich politiků *12* ..
  • Jen aby těm slibům dostály, EA toho vždycky tolik nakecá.. Ale souhlasím s MUCKem, se simulací to nemá nic společného.
  • tak ja se celkem tesim :-)...FIFA 11 na PC byla celkem fajn a jeste lepsi byla online hra...ta byla perfektni...uvidime uvidime co s tim kouzelnici z EA dokazou. Kez by byly vsechny tri verze (PC,X360,PS3) uplne stejne a clovek mohl hrat online na PC trebas proti X360 ale to nepujde :-(((
  • 'fotbalového simlátoru FIFA 12' LOLOLOLOLOL ze simulator :D pozrite si ako vyzeraju online zapasy. goly z 45 metrov, sola cez 7 hracov a podobne ... no uplne jak v reale co :) vypada to jak fifa street na velkom ihrisku. ach to boli casy ked este PES 5 bezal multiplayer a narazil som na poriadneho supera. to boli zapasy. nie tieto arkady. skoda ze v sucasnosti nieje ziadny slusny futbal. ci uz nove peska alebo fify su uplne hovadiny.
    • zkoušel sis zvýšit obtížnost, z amatéra třeba na profíka? *1*
      • bola rec o multiplayeri lama
      • Je sice pravda že Fifa je pro mě příliš jednoduchá i na nejtěžší obtížnost a výzvu hledám jen v multiplayeru, kde můžu narazit jak na soupeře kterýmu nasázím sedmičku tam přesně naopak, ale lepší fotbal bych těžko hledal, a ke starším ročníkům PES se opravdu vracet nebudu, každý rok je jak FIFA tak PES stále blíž k realitě takže bych si tyhle komentáře odpustil ;)
    • LOLOLOLOLOL Tak si zpátky nainstaluj PES 5 a nepruď tu kvuli jednomu blbímu slovíčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit