Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se mi libi jak se dnes oslavuje to, ze bude dlc zdarma, kdysi byvaly rozsireni do her pridavany jako soucasti patchu zdarma zcela bezne. joo casy se meni
    • Ringwraith
      Hehe, zrovna jsem taky chtěl napsat, že kdysi se tomuhle říkalo patche a byly zdarma a jako bonus k opravám bugů.

      Ale ta doba je už pryč a tak je třeba ocenit, že si EA snaží zachránit tvář tímto DLC zdarma.
      • Pockej jeste chvili a uz ani opravy bugu nebudou zdarma, protoze budou soucasti DLC.
      • Par vyvojaru to jeste porad praktikuji.Napr. Valve.
        Vetsina ostatnich uz davno propadla teto DLC manii.
  • Že by EA musela začít leštit pověst, když ji uživatelé zvolili nejhorší americkou společností pro tento rok?
    Nežeru jim to. Až to tak budou dělat jeden, dva roky, možná se uvidí.
    • Cypri
      to jako fakt jo?? nejhorsi? a officialne zvolena?
      • presne tak.Staci trochu googlit. *3*
  • Umaroth
    Po tom co předvedli s From Ashes mi přijde docela normalní, že tohle je zadarmo, takže jásat nebudu.
    • můžete říct prosím co předvedli? Že dali i majitelům normální edice něco co mělo být původně jenom součástí collectorky?
    • Inquisitor
      To se jim opravdu nepovedlo, jest-li budou další DLC v takovém duchu tak ať si to radši nechají. Za to jim peníze rozhodně dávat nebudu.
      • Taky nemusíš, když je to zdarma *1*
        • Inquisitor
          No já mluvil o budoucích placených přídavcích ve stejné kvalitě jako From Ashes. Protože za to bych jim peníze nedal.
          • Aha. Osobně mám na Javika pěkný vzpomínky.
            • Javik byl cynický parchant s pokřiveným humorem *1*
            • Javik byl dobrá postava ale byla to jen jedna misa a jedna zbraň a to ještě k tomu nic moc mise takže tak. Ale už se těším na batariany a gethy *1*
    • From Ashes byl průser.Nechapu jak vůbec Bioware dokazal udělat něco takového *16*
      • Já jsem zaplatit o 20 USD víc a dostal From Ashes zdarma (v ceně). Proč by ho někdo měl dostávat zdarma, když já jsem za něj musel zaplatit?

        Ten obsah byl poprvé "ohlášen" exkluzivně pro majitele CE, měsíc před vydáním BW ohlásilo, že to bude DLC pro všechny a bude stát nějaký peníze (CE stojí o 20 USD víc než normální edice, DLC stojí 9.99 USD). Tak co prosím tě BW udělalo tak hroznýho?
        • to ze neco tak zasadniho jako clena legendarni rasy, vyrves ze hry a prodavas to v ramci ce a nebo dlc, coz je zneuzivani fanouskovske zakladny. ale ja myslim, ze je to zcela jasne
          • Nikdo nic ze hry nerval, rok před vydáním se kvůli času BW rozhodlo tu postavu z hlavní hry odstranit. To snad můžou ne? Nikdo tě nenutí to DLC kupovat, ale jak už jsem sem jednou psal, ohlášený bylo původně pro majitele CE. Kdyby to tak zůstalo, tak by si zase všichni stěžovali, že nemůžou hrát za Javika.
      • Prachy su prachy. Spravia to znova to je jasne.
        • chápu když přidaj zbraně,mise,nebo aspon něco ale když tam přidaj postavu kterou mužeš získat jednoduchou úpravou textového dokumentu je to celkem pecka.
          • "odemknout " lze pouze samotna postava,bez jakekoliv navaznosti.Proste ho najednou budes moct brat do akce.
            Ale ta mise,kde ho najdes atd tam neni.Pokud se nepletu,tak ani vetsina dialogu tam neni.
            To ovsem neomlouva fakt,ze vydad DLC v den vydani hry neni zrovna ferove.
          • A zas.... model a nekompletní dabing. Mise+animovaný dialogy+skiny pro ostatní postavy na DVD není a nikdy nebyla. V jiným threadu jsem zkoušel popsat, proč jsou některý věci pro protheana přímo na DVD.
  • Sejka
    A bude tam Marauder Shields? *6*
  • Inquisitor
    Já bych byl taky radši za nějaký singl mise. Snad něco bude.
  • Alespoň je vidět jak nejsou ve své kůži, kvůli tlaku fanoušků. Radši to dají alespoň jeden nebo dva dny zdarma. Věřím, kdyby nebyla ta aférka, tak je hned placený. Jako to dělali králové když se bouřil dav, dejte jim něco ať je chvíli klid.
    • Přehled FREE DLCs pro ME hry (PC verze)
      ME1: Bring down the sky
      ME2: Firewalker, Kasumi, Zaed, Normandy Crash Site

      Vidíš trend? A tohle DLC bude zdarma pořád.
      • Bring down the sky bylo zadarmo?! Já jsem přesvědčenej že jsem za to platil :-D a u toho ME2 je to dost zjednodušenej pohled, pozdeji vysla spousta edici kde uz ten kod na cerberus network nebyl a musel sis to dokoupit. A Kasumi je uplne jiny DLC, to bylo v dobe kdyz ta hra vysla taky zadarmo?
        Kazdopadne chci rict, ze tohle nebyl vstricny krok aby lidem dali neco zadarmo, ale pojistka proti lidem co si pujcujou konzolovy hry, aby jim takhle dali aspon nejaky prachy pokud chtej kompletni obsah.
        • O žádných edicích ME2 bez Cerberus Network kódu jsem nikdy neslyšel, ale všechny DLC, který byly součástí CN (Zaed, Kasumi, Firewalker, Normandy) dostali hráči zdarma. Za ty tři ostatní (Overlord, Shadow Broker, Arrival) se platilo.

          BDtS bylo zdarma pro majitele PC verze, na X360 bylo zpoplatněný.
          • tak minimálně třeba edice kterou dávali zadarmo k DA2 neměla ani prd :-P
            A promin, fakt nemas pravdu, Kasumi zadarmo nebyla.
            http://masseffect.wikia.com/wiki/DLC
            • Moc se omlouvám, pravda. Už je to podruhé, musím si to nějak zapamatovat.
      • Já Ti to neberu. Jenom jsem si přečetl článek: píše se v ní, že nabídka pro DLC zdarma platí do 12. dubna 2014
        Ale jinak jsi dobrý pes obranář...
        • Popravdě tuhle informaci jsem zachytil ve vztahu k Extended Cutu, možná platí i pro tohle DLC. Nekontroloval jsem to.
          • Právě, někdy je důležitý si přečíst daný článek. No nic, stejně je to jenom spekulace. Nikdo si nemůže být jist co EA ve spolupráci Bioware vymyslí.LEQ
  • ZADARMO? Co se to děje? To se mi nechce věřit.. 2 nové mapy a pár charakterů minimálně tak za 15 Eur! *5*
  • Kocy
    To už bude druhé DLC zdarma ne?
    No EA musí přímo řvát radostí... *1*
  • Nojo, tak tímhle gestem si EA/BW moc fanoušků zpět nezýská ale body za to že je to zdarma mají. No snad to SP DLC bude za něco stát. Žel bohu ME si tohle endingové stigma už ponese navždy.
    • Endingove stigma ej jen diky trollum , kteri to nedokazou pochopit a prijmout tak jak to je ... vsak si taky vybreceli letni DLC
      • Cypri
        Hej nemluv...
      • Sry kámo ME jsem dohrál všechny díly a mnohokrát (kormě 3. ten jedu teď po druhé) a bohužel konec JE špatný. Problém je v tom že Bioware předělali původní konec na přání fanoušků. Ovšm tito fanoušci byli hráči kteří se dostali k uniklé a nedodělané verzi ME 3 a byla jich minorita. Takže tak.
        Ale jak jsem psal, DLC pro MP uvítám. Jenom mě tímhle hubu nezavřou.
      • jojo, všichni co se jim nelibi konec jsou trolové...
        a všichni co se jim libi jsou trolove a biodroni...
        diskuze na urovni pokračuje :-P
      • Presne tak, hraci by meli pokorne prijmout nelogicky konec, drzet huby a platit.
        • xD dobre ty
          Jsou proste lidi co tu hru brali jako odreagovacku, hrali, nepremysleli nad tim a s koncem sou spokojeni.
          A jsou taky lidi co ty 3 dily projeli i nekolikrat a opravdu ten pribeh prozivali. Druha skupina si ty hry samozdrejme zamilovala. Sledovala sliby 16 koncu, vidi nelogicnosti a postradaji jakoukoli reakci svych rozhodnuti v prubehu vsech 3 dilu.
          Ale vysvetlujte tohle lidem z prvni skupiny. To proste nejde.
          • Právě nechápu, co té první skupině tolik vadí. Když jso spokojeni s koncem, tak se nemusí o nic starat a můžou začít hrát něco jiného. Proč je tolik rozčiluje, že si myslíme něco jiného.
  • Jen doufám, že tohle a další MP DLC nebudou vycházet na úkor SP DLC. Toho už se bojím od prvního ohlášení MP.
    • Ja se spíš bojím, že v budoucnu neopustí od toho, že singleplayer bude ovlivnovaný MP.
      Do multiplayeru se mi moc nechtělo ale nebyla jina možnost - editovat hodnotu WA se mi fakt nechtelo
      • Bioware je schopne vseho. I kdyz MP nebyl vubec nutny pro dohrani hry. Uz se to resilo tisickrat.
        • huhi na dohratie nie ale na posledné dva konce ano. A to je trošku podraz. Ja sa osobne neviem stotožniť s myšlienkou že prežitie Sheparda závisí od toho či hrá multiplayer. Keby to záviselo od nejakého zásadného rozhodnutia v SP hre nepoviem... Bioware tvrdili, že najlepší koniec sa dá dosiahnuť aj bez MP čo je samozrejme klamstvo jedine že by prežitie Sheparda nepovažovali za najlepší koniec. V tom prípade ale neplatí že viac WA = lepší koniec. Otázka: Prečo sa potom snažiť o WA? Where is the logic?

          P.S: Čo by to aj bolo za hru ktorej SP by nešiel dohrať bez multiplayeru?
        • Já jsem ME3 dohrál a MP jsem se ani nedotknul. Dokonce jsem si mohl libovolný. Čeho ASI nejde bez MP dosáhnout je EMS > 5000, ale to k dohrání nepotřebuješ.
          • Jo, jenže na přežití Sheparda potřebuješ minimálně 4 000 EMS a tu vezmeš kde, když se dá v SP nabrat max něco přes 3 000 EMS (pro nechápavé - v SP se dá nabrat max nějakých 7 300 TMS, bez MP děleno dvěma kvůli 50% readiness dělá přibližně těch 3 000 EMS, při kterých se Shepatd ani náhodou neprobere. Že nejlepší konec bez hraní MP byla vše lež od Bioware snad ani nemusím zmiňovat.
        • jj... vim, ze nebyl ale at jsem to zkousel jakkoliv tak jsem tech 5000 bez MP nebyl schopny nedosáhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit