Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu zrobia buducnost a hlupy battlefield nevie zrobit 2143ku *10*
  • jindra.veliky
    zruseni povolani a misto toho create a class??? hral nekdo v redakci mp cod? *13*
  • Kr.Pa
    Mammoth Mk II jak vyšitý
  • Ten velky mech mi pripomina Tiberian SUN... asi nebudem jediny.
    Každopadne prajem všetko dobre serii COD a snad sa to pohne správnym smerom.
    Ja si to kúpim možno až ked sa vrátia do druhej svetovej, alebo zmenia engine.
  • sotek... "Multiplayer je hlavním hraním motorem"
  • "Ty nahradí systém Create-A-Class, v němž dostanete deset bodů a ty si rozdělíte do perků, zbraní a vybavení dle svého gusta."
    A tohle se mně zas líbí a chybí mně to v Battlefieldu. Taky bych si chtěl postavit vlastní classu s unikátní kombinací gadgetů a zbraní. Samo dal bych tam nějaké omezení "když budu mít tohle, nemůžu mít to", aby nevznikaly nevybalancované nebo ultimátní třídy, třeba sniper by si nemohl vzít krabicu s municí, aby nemohl někde celou hru ležet bez potřeby spoluhráčů.
  • To je ovšem všechno pěkné..ale nezmínili se o svých mapách 3x3 metry..což je další úraz posledních CoD dílů..
    • kdybys to trošku sledoval tak bys věděl že mapy budou větší... ono s vehyklama by se to hrát nedalo :-)
      • A o kolik větší? ...neříkám aby se mapy CoD srovnávaly s těmi od BF ale trochu víc práce na nich by nikomu neuškodilo..a jen by to sklízelo úspěch..
  • Hurá hurá , z CoD se nám pomalu stává Command and Conquer : Aftergrade 2 ;)
  • scorestreaks? yes rozdělování bodů v classe? yes.... taky sem čet že už nebudou jenom základní perky a pro perky ale i ňáký třetí samozřejmě s jinýma vlastnostma a dokonce se budou moct některý perky kombinovat že budou mít pak ňákou bonusovou vlastnost nebo hodnotu... hlavně se mi líbí ty scorestreaks, dostávat love třeba za ničení vehiklů nebo obrany vlajky zní fér... aby lidi tolik nesoličkovali :-)
    • heh cod ztratí detské zakazniky JOOOOOO *14* *14*
  • Hate Za 3.2.1 ted hate
    • Hate na teba 3.2.1 :D
      • ZvacA
        Troll Diskuzní alias nepravý = fůůůůůůůj, hanbááááá, dojič, puberťák, sociál, honimír a jiné. Ztělesněná neinovace, žumpa diskusí, obyčejný výplach.
    • Tohle už je taky pěkně trapný komentář psaný ke článkům s CoD nebo Diablem. Opakovaný vtip...
    • ZvacA
      CoD = fůůůůůůůj, hanbááááá, dojička, magnet na puberťáky, sociály, honimíry a jiné. Ztělesněná neinovace, žumpa herního průmyslu, obyčejná vyplachovačka.

      V pohodě, ne?
      • heh já to řikal
        • na troly už nereaguju.... neodpovídám.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit