Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Oh boy, oh boy, oh boy! Už je to i pohybu http://www.youtube.com/watch?v=DMeQzXZYi7I
    • Stále je vidět, že ta postava trochu "vyčuhuje" z pozadí, nejspíš kvůli tomu, že to 2D pozadí je trochu méně detailní a víc rozmazané (nejde o rozlišení, ale o styl). Je to ale narychlo splácnutý mockup, hra bude určitě vypadat parádně a snad trochu utiší všechny ty "topdown 3D modely = warcraft 3 fuuuj!" fanatiky.
  • Keyz
    To jsem zvědav jestli se vybere celkem 3,4M tak zavrou Chrisu Avellonu dveře před xichtem.
    Tak žhavé jak to vypadá to asi nebude...
    • smejki
      Lidi mají jaksi krátkou paměť. Posledních 5 dní u různých KS kamapní:
      Project Eternity: 1,275,036
      Star Citizen: 892,218
      Double Fine: 854,788
      Planetary: 714,557
      Wasteland 2: 544,714
      Shadowrun: 384,313
      Dreamfall: 364,527
      • Viktor_H
        Cože Eternity mělo jen přes mega? *8*
        • smejki
          O_o
          • Viktor_H
            Až jsem se s odstupem času sám podivil nad debilitou své reakce .*1* Pochopil jsem to tak, že tvrdíš, že měli 1,2m pět dní před koncem (což je samozřejmě nesmysl, pže měli snad mega za první den)...

            Inu, i mozková činnost je kolísavá...
            • Menttor
              Ty vole, prostě graf vybranejch peněz v závislosti na čase je parabola a to je všechno, co tím chtěl básník říct....
        • USER47
          V posledních pěti dnech.
  • Black_Hand
    radsi bych trochu spinavejsi, ale jinak ok :).
  • Menttor
    No nevím, čučím do toho 5 minut a zatím jsem identifikoval jen nějakej oltář, screen z Eternity se mi teda líbil mnohem víc co se týče stylu i zpracování, ale uvidíme, co bude dál...
  • Fajn, tak jsem hned trochu klidnější. Vizuál je docela zachovaný a tak to má být *5*. Pokud by si tvůrci mohli něco vypůjčit ze série TES, tak jsou to knihy! Těch by se tam mohlo povalovat třeba na tisíc a mým snem je, aby se v Tormentu objevila obrovská knihovna, která by byla plná knižních titulů z tamního světa (historie, filozofie, beletrie, poezie). Dál by se mi líbila implementace realistického katalogizačního simulátoru, kdy by tvůrci neopoměli na naskriptovaná NPC, která by si chodila knihy půjčovat a v rámci questů byste si museli hlídat, zda nepřekročili výpujční dobu a pokud ano, tak je následně pokutovat (některá NPC by se snažila všemožné vymluvit), trénovali byste si skill na opravování poškozených knih (ty by se postupně užíváním opotřebovávaly). Eh, ale mluvím pořád o Tormentu? *15*
    • smejki
      Knihovna v Tarantu v Arcanum by se ti líbila.
      • Viktor_H
        Vy jste tý bábě platili za členství? Ona chtěla tuším 1,5k, přesto jsem si tam pročítal, jak se mi chtělo...
        • smejki
          myslím, že jsem jí taky nic nedal.
      • Na tu dodnes vzpomínám se slzou v oku *14*. Když už jsme u toho Arcanum, tak si velmi snadno dovedu představit dalšího kandidáta na pokračování.
        • h0p3
          gimme dat rite nao, pls!!
        • smejki
          Fuck yeah! (Na právech sedí Activision BTW)
    • ty co bereš? *8*
    • Menttor
      Ne, mluvíš o simulátoru městské knihovny *13*
      • Safra, myslíš že když napíšu Avellonovi, tak by takový kickstarter rozjel? *15*
        S těmi knihami to ale myslím smrtelně vážně (se simulátorem už ne tolik *3* ). Čím víc, tím líp. Kéž by po vydání taky vypustili nějaký editor pro fanoušky.
      • smajdal
        *1*
  • MickeyMutant
    Tohle se hodně podobá původnímu Tormentu. Škoda, ten artwork vypadal zajímavěji:
    https://torment.inxile-entertainment.com/images/wallpaper/tbloom-nl-1920x1200.jpg

    Mimochodem, všimli jste si toho Zerga nad oltářem?

    Pro PP - dosáhl(y)i
  • Viktor_H
    Z toho zpomalení začínám mít strach. Sice jsem odvařenej z toho, že k týmu se připojil geniální Brian Mitsoda, ale Avellona bych rozhodně taky bral. Tenhle koment u kampaně mě pobavil: "And if we don't get MCA I'll eat my hat, coat & shoes."
    • Menttor
      Zpomalilo se to hned, jakmile se vybrala potřebná částka, tj. před měsícem. Toho, že by nepadlo 3,5M, bych se ale nebál...

      Edit: Navíc do kalkulátoru na kickstarteru tuším není započítaný paypal...
    • Viktor_H
      Perfektní obrázek, Bezejmený se tvaří jako opravdovej americkej special forces drsňák. *1*
    • Magister_Peditum
      Morte s M4 karabinou... *1*
  • Magister_Peditum
    Pěkné. Je fajn vidět zase nějaké trochu "exotičtější" RPG. Nemusí všechny vypadat, jako medieval-style pohádka. *4*
  • Pěkně, to bude pěkné, až mě z Numenery sekne :). Jsem rád, že je to stylisticky zase něco jiného než Eternity.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit