Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...a Tolkien se nám v hrobu obrací rychlostí vrtule letadla.
    • Jack1947
      Ja bych tu hru tak snadno nezatracoval, stale je treba si uvedomit ze na tom delaj Monolith. *3*
    • Veskoslav
      A důvod? Tolkien se spíše obrací z toho, co vyváděl jeho syn s jeho odkazem, to bylo větší peklo. Navíc o hře ještě skoro nic není venku, ale jak je vidno, všichni už ví předem, jak to bude.
      • No něco se i ztěch pár obrázku poznat dá. Třeba jak asi bude vypadat design - a ten mě, v tomhle případě, třeba vůbec, ale vůbec nenadchl. Všude světýlka, záblesky, jiskřičky... jak na na Nový rok. Do toho nazelenalý ork běhá s asijsokou kama v ruce.
      • Llour
        No to je ale pěkná hloupost, co jsi teď napsal *3* *3* . Já říkám, díky Bohu za Christophera.
        • Veskoslav
          Naopak. Jeho poznámky k 1. vydání Silmalirionu bylo to nejhorší, co mohl udělat, kdy se snažil navázat na svého otce, ačkoliv na to neměl vlohy. Ten člověk je až v poslední době takový, jaký je. Díky tomu, že se změnil, tak byla uvolněna práva (odkoupena) na díla Tolkiena.
          • Kr.Pa
            A to bylo dobre ?!!
          • Llour
            Nebýt něj, tak ani žádný Silmarilion nebyl
            • Veskoslav
              V tom se neshodneme. Podle mě to měl vydat jako nedodělané dílo, ne tam dopisovat své poznámky, které jsou mimochodem docela nudné. Ale každý máme jiný názor:) Ale od toho diskuze taky jsou:)
    • ale pyču...
  • NonSuch
    no je mi smutno jak to monolith dopracovali, z originalnich her jako nolf presli na pochybne licence...
    • Co bych dal za nove NOLF...ah.... ta nostalgie. :-)
    • Je to pochybna licence vzhledem k tomu, kolik projektu se kolem toho vytvari a jak uz je to otravny. Nolfa bych taky ocenil mnohem vic, protoze byl originalni. Tolkien uz mi vazne leze krkem a Veskoslav at si jde mackat bradavky Elrondovi.
      • Vrook
        Kolik votravnejch projektů z LotR univerza vychází prosimtě? X let zpět vyšly poměrně zdařilý strategie, jedna podle všech statistik a ohlasů velmi ucházející MMO hra, pak nezdrařilá lotr variace Battlefrontu, né úplně marná rubačka War in the North... To je vážně otravný proboha. Kolem Star Wars taky vycházelo spousta otravnejch titulů jako třeba Force Unleashed, ale nijak to nesnižovalo kvalitu třeba KotORů nebo Jedi Knight série. Tohle předčasný odsuzování na základě něčeho, co s potenciální kvalitou hry vůbec nesouvisí, začíná lízt krkem zase mně.. A to, že tobě vadí Tolkien, a máš třeba radši ostatní fantasy, který jsou z 90% variací právě na Tolkiena, z toho taky vážně nedělá pochybnou licenci.
        • Taky LEGO Lotr vyšel, Guardians of middleearth (moba propadák) a ještě dvě, které si teď nevzpomenu. A na deskoherním poli jsou to deckbuildingy, dicebuildingy, Lotr LCG, plno variací na Lotra a Hobita s klasickou deskou. Je toho poměrně dost, ale není to taková šílenost, jako byli svého času nacisti a ještě nedávno zombie. *1*
          • Jack1947
            Jeste vyborna rubanice Conquest, ani ne za prumerne hodnoceni. Takze kdyz jsme u toho LOTR, nebyt LOTRO byl by v pekne kasi a zkazene a hnusne kasi. *4*
    • Veskoslav
      Lotr je pochybná licence? No ty máš dost:)
      • ja bych rek ze dost mas ty
    • Tak pokud je hra zábavná, má dobrý příběh a hraje se normálně, tak je jedno, jakou má licenci a zrovna LOTR neni úplně marná licence.
    • LOTR je pochybná licence? *7*
  • PravyMonty
    Fakt nevhodně udělaní pěšáci temnot.
  • Hra ze světa LOTR s hratelností jako Arkham hry? Do want..
  • MrSanta
    Ale tak proč ne. Zní to dobře. Když se jim povede splnit co slibují, tak by to mohla být velká zábava.
  • Lawliet
    Jak slyším monolit. Topo** se mi p***s, ale jak vidím ty obrázky, tak mě napadá.. Moc světla. Moc barev... Málo tmy. Málo stínů....
    • právě, ti původní Tolkienovi skřeti se vyhýbali dennímu světlu jak to jen šlo a slunce přímo nesnášeli, Jackson se na tenhle aspekt úplně vykašlal a v Hobitovi běhají skřeti za dne jako by se nechumelilo, zdá se že Monolith v tom bude pokračovat
      • blbost, skřeti v Hobitovy na světlo nešli a co se týče mordorských skřetů, tak ty jsou upgradovaný na to aby světlu odolali
        • ne, to si pleteš se Sarumanovými skřety, Uruk Hai, ti byli právě speciální tím že mohli na světlo, Mordorští to řešili tak že jim Sauron do útoku udělal nad hlavou mrak který zakryl slunce, takže mohli bojovat ve tmě i přes den.

          Co se týká Hobita, jistě si vybavuješ scénu těsně před tím než trpoši dorazí do Roklinky, pronásledují je tam skřeti na vrrcích za denního světla, dokud je neodláka zhoubičkovaný dědek Radegast se svým spřežením turbo králíku, což bylo snad ještě debilnější, než Legolas surfující na štítu *1*
          • Hobit jako film byl OK. Kniha je to dost jiná, tak i adaptace je jiná.
  • Proboha! Tohle že je LotR ?!? ..Tolkien se musel provrtat do Číny..
  • kdyby ted nějáký nekromancer vzkřísil tolkiena tak se vsadím že by si to namíříl směl Monolith.
  • Tak tohle hrát nebudu :X
  • Llour
    Když on to doslova slepoval z různých poznámek svého otce. Aby to vůbec dalo nějaký smysl a bylo možné to vydat v ucelené podobě, tak to jinak než bez jeho zásahů podle mě nešlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit