Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    To bylo totiž psaný v době, kdy byl u článku vložený špatný obrázek co se týkal WoW a ne Evil Within.
  • Nechápu ty plusové body - Evil Within má výborný engine i technické zpracování. To že byl použit jen v pár hrách, neznamená že je špatný. Viz např. perfektní Wolfenstein: New Order.
  • Já jsem si tu hru teda užil a těším se na DLC. Teď jedu na Akumu - zatím 12. kapitola. Je to kvalitní hardcore :)
  • Výborná hra (hlavně po vydání patche) a už se na DLC moc těším. To, že jsem hru i s patchem stáhnul z torrentu a stejně tak učiním i u všech DLC, asi netřeba dodávat.
  • hmm hned bych se tam zas vrátil, zakysnul jsem ale u Laury (tuším 5) jak se objevuje na různých místech mezi barely, zkoušel jsem to snad 20x a prostě nedám a od té doby se mi na disk práší :(
  • maros.goc
    Ja mam tu hru uprimne rad, ale hlavne jej prvu polovicu, ale aj 9. kapitolu... Najviac mi utkvela 5 kapitola v ktorej su ti neviditelni nepriatelia v nemocnici, to bol fantasticky zazitok
  • vzdyt pise slovensky
  • Jack1947
    Co za tu potvoru Keeper? nebo něco na ten způsob to nakonec nebude. To by byla škoda zahrál bych si za nákýho magora moc rád. *5*

    http://games.tiscali.cz/oznameni/rozsireni-pro-the-evil-within-nabidne-hrani-za-sadisticke-monstrum-241803
  • Takže když si koupím dlc k Evil Within, tak nemusím platit měsiční poplatky za WoW? Super, kde je link? *1*
  • Miluju když se cizinci snaží psát česky. Jen tak dál *4*
  • konečně si tu hru budu moc zahrát do teď jsem se bál :)
  • Hmm xDD Jaspon je jasny kdo je na drogach.
  • Revoluční DLC které promění hru do enginu kompletně jiné hry
  • Ale.. ale... ale! To je obrázek WoWka!! *skáče z okna*
  • Ten obrázok z WoW k článku pasuje ako riť na šerbel. Great jobTG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit