Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rorschah
    mozna je to trochu mimo tema,ale myslim ze podobny osud ceka vetsinu uspesnych znacek. napr takovy splinter cell - dil od dilu se zjednodusoval ... jednicka nebo i double agent byly solidnejsi nez novy conviction (i kdyz conviction mel hezky design; tak nejak se hral sam, clovek jen mackal klavesy v poradi jak to chtela hra)
  • Tak pokud by tenhle článek byla recenze, tak by ta hra měla dostat hodnocení 5. Bohužel bude zase sbírat osmičky a devítky. Přitom je to to samé jen v jiném prostředí. Ani tu zničitelnost nepřidali. Nechápu proč si distributoři myslí, že by se nová značka neprodávala. To nečtou fóra? Jak dlouho ještě budou hráči kupovat jednu a tu samou lineární hru?
  • Tuhle hru si zahraju jenom proto,abych viděl Prahu :-D
  • "vpřed by vás hra měla hnát tak, abyste neměli moc čas se rozhlížet." vzdyt tohle je jednim z hlavnik nedostatku poslednich dilu CoD a oni to jeste vyzdvihuji v pokracovani.
    Tady je jasne,ze to zase budou stovky padlych nepratel za minutu
  • Co kdybysme si, milá redakce, zahráli takovou hru? Absolutní zákaz se jakkoli zmiňovat o Modern Warfare 3 až do vydání recenze, která bude v historii games.cz milníkem, protože bude obsahovat pouze větu "Stejný jako minule, akorát víc všeho..." a hodnocení (pro viníky navrhuji gilotinu). Zahrajm si, prosím, prosím... *9* *9* *9*
    • El-Bravo
      Prooč? můžeme být rádi že nás průběžně připravují na zklamání *3*
      • Pán je zřejmě masochista *1*
        • El-Bravo
          Né. pán je jen rád za každodenní info *1* jako nwm jak ty ale podle mě jde série cod do kytek x) ještě když má ke všemu velkou konkurenci x)
          • aha zajímavé tvrzení :D že COD se hodně prodává a MW3 se prodá určitě více než Batlefield 3 ;-)
          • Však právě proto že to bude úplně stejný jako minule nemá smysl s o ní jakkoli zmiňovat... *1*
  • El-Bravo
    nwm ale od MW2 my každé cod přijde na jedno brdo *7*
  • Pokud bude singl povedený jako u MW a MW2 tak si nemůžu stěžovat. Je to jak krátkej ale atmosférickej film. Na vypnutí mozku, jen si zastřelit pár vojáků. Sem zvědavej na tu optimalizacu. MW2 jela krásně na mym staršim pc, takže jestli to bude ok, docela se těším.
    • "jen si zastřelit pár vojáků"

      nemyslis nahodou par milionu vojaku... XD
      • to spojeni "par vojaku" a cod me hrozne rozesmalo *1*
  • letos dostanou tezkou cocku od Battlefieldu 3 (konecne)
    • jakto můžeš vědět? Battlefield bude mít teprve po druhé singlplayer a ty videa jsou tak dokonalé :D já jsem teda při zemi a na obě dvě hry se těším.
  • me to nevadi ze to bude jako dily predtim, kupovat si to urcite nebudu kvuli singlu si to ale stahnu od COD sem vzdycky dostal to co sem chtel, jedno odpoledne si zastrilet pri dobrej atmosfere a to oni umi.

    Battlefielda 3 mam predobjednanyho.
  • Mě ten Call of Duty přijde už hodně stereotypní. Uvítal bych otevřený svět jako je ve Far Cry 2, pak by to byla určitě pecka a dle mě i zajímavější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit