Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pocit, když si na pc pustíš ty pravé hc pařby na DOS.... *6*
    • Můžu se zeptat, proč to píšeš pod článek, který se týká herních konzolí? Nerozumím tomu
    • doufam, ze to ale pustis ve 4K rozliseni v 60FPS, jinak je to samozrejme podle pravidel PC MASTER WAITING RACE nehratelne
      • hlavne si za dva roky nezapomen koupit dalsi konzoli a s ni i remastery co hrajem letos ;)
        • del0
          lol *1* so true
        • pochybuju za 2 roky bude dalsi konzole, zivotnost konzole je oproti PC mnohem vetsi
      • XorxoxTalarius
        Asi se budes divit, ale to by byl ten nejmensi problem, akorat kdo by se na to dival :D
      • Ale to by pak nebyl ten spravny filmovy zazitek..
  • MickeyMutant
    Gratulace. Jedna z hlavních předností PC, zpětná kompatibilita, se objevuje i na konzoli. Škoda, že tohle nepovažujou za výhodnou strategii taky v Sony.

    Těch her máš v seznamu jenom 103. Hledej, Adame.
    • MickeyMutant

      Od kdy je buzerace zábava?
      • MickeyMutant
        Odjakživa?
        • Ve tvém případě určitě.
    • Sony na to jde jinou cestu, bude databáze starších her a za měsíční poplatek půjde hrát cokoliv z knihovny libovolně. Sic bych také raději uvítal přímo zpětnou kompatibilitu, abych mohl ze skříně odklidit PS3 ... a placek mám na něj plnou skříň, ale alespoň nějak to také řeší
    • Mart9
      *1* *1*
  • Your turn, Sony.
  • palec nahoru, i kdyz porad nerozumim ty scizofrenii xbone a winx, ale treba jim case dojde, ze pozitivni marketing dela vic nez umely hranice
  • Ja jako Playstationista odjakziva...tohle vam hosi zcela nepokryte zavidim :-) !!!
  • Jack1947
    Gz ale dali si s tím tedy safra na čas.
  • XorxoxTalarius
    Za mne dobra prace a bludistaka vyhrava M$, spousta lidi jeste porad konzoli nema (napriklad ja) a tohle je podle mne jeden ze ztezejnich rozhodovacich faktoru (muzu na tom hrat spoustu her a ty hry stoji par babek), ted uz jenom aby se dali hrat na W10 a budu nejstastnejsi :D
  • Halo tam není kvůli Master Chief edici která je na Xone dostupná už nějaký ten pátek.
  • od rockstar games tam není v tom seznamu hra ani jedna škoda
  • TheGGG
    Konečně si zahraju to gears of war, bože na toto čekám od doby co jsem koupil xbox one *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit