Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RockStar
    Ubiart frame work je naprosto úžasný engine.
  • restore
    Trailer je skutocna nadherny. No neda mi to pridat trochu pesimizmu - ako to uz byva pri dobre spravenych hrach s dobrym pribehom, vydrzia tak dve hodiny herneho casu... co je skoda
  • kubi-wan
    Vypadá to nádherně... i jen z toho traileru mě příjemně mrazilo!
  • CRYPT
    Tak ten trailer je vskutku na 1cku
  • Pilgrim66
    Ubi se nejak rozjelo v ty mensi kvalitni tvorbe, nejdriv Child of Light, ted tohle...

    Palec hore.
    • RakeW
      Loni v květnu takhle po sobě vyšly Far Cry 3: Blood Dragon a Call of Juarez: Gunslinger. Sice odnože větších značek, ale jinak to také byly menší a hodně originální hry. Jen houšť, Ubisofte...
  • Lawliet
    Teda. Z traileru jsem měl mráz po zádech, jak u nejlepších hudebně-vizuálních efektů v kině.. Tady nic takového nebylo. Přesto..?
  • C-BEAM
    úžasný trailer... prvá svetová má obrovský potenciál, treba ho len správne uchopiť.
    • Lawliet
      Každé druhé téma ten potenciál má, jen se na něj nesmí dívat omezenec.
  • Magister_Peditum
    Na tohle se opravdu těším. *14* Škoda, že je her z WW1 tak žalostně málo.
    • Krescz
      jn...koupim to jenom kvuli tematu
      • Lawliet
        Kresba a příběh(y) se zdají být také dost kvalitní. Nedivil bych se, kdyby tahle hra zazářila. Bagatelizovat to pouze na téma první světové si myslím není správné. Dá se to udělat i špatně a tady na mě atmosféra bezokých hrdinů přímo dýchá. Budu se zájmem sledovat.

        Nebuď ignorant.
        • Krescz
          jsem snad?...hra me zaujala stejne jako tebe...miluju dobrou atmosferu a ta z videa srsi...adventury jsou moje a kdyz se objevi s tak zajimavym tematem tak ji musim mit *1*

          Nebuď píč* *3*
          • Lawliet
            Pokusím se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit