Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    Uhm...tohle jsou Maďaři...:)
  • mirekdusinojc
    Hmm, hezké, ale fakt se mi nelíbí, jak západní studia imitují japonský styl. Nejvetším rozdílem je to, že v Japonsku je manga a anime alfou a omegou, je to umělecký styl, který vychází z tradic národa, z jeho povahy, prošel si nekrátkou evolucí a slouží, jako prostředek zobrazení s určitými pravidly, které však nechávají dost prostoru pro vlastní tvůrčí jedinečnost. Jakmile nejaponský člověk / tým vezme anime styl jako vizuální prostředek, je to vždy imitace stejně levná, jako švýcarské hodinky vyrobené v Číně. A opravdu je to na díle znatelné, většinou velmi povrchní, extrahujíc všechna klišé, která se k tomuto stylu vážou.
  • A tím hůř ! Maďaři a tková sr*čka WTF ?
  • Japončíci sou proste infantilní magoři :)
  • Ale trailer splnil ulohu. Teraz niektorych bude zaujimat aka hovadina to bude *1*
  • Bože ten meč mi dává :D
  • Když chceš být za každou cenu duležitý, tak si alespon zjisti, že hra je z Madarska a nekecej tady kraviny.
  • Co to je ? Nějaká japonská perverzní sr*čka kde má holka větší kozy a meč než hlavu :D
  • Shaker
    nikdo nikdy Pegy nevidel, ale kazde vi, ze je jich hodne a vetsinou je jim pod 18 ;-p
  • Shaker
    chlapce, ty az jednoho dne pocitnes, ty budes prekvapenej
  • Urcite bliz, nez Japonci ;)
  • Tak toto je vážně děs a hruza ....
    Hlavní postavě je asi 15let a meč je 2x větší jako celá postava .
    Upíra raději komentovat nebudu ....

    Vážně by mě zajímalo co Madarum přelétlo kolem nosu a bodlo je to přímo žihadlem do hlavy .
  • jak k tomu mozu mat madari blizko? vsak oni nemaju nic spolocne s upirmi
  • Vadí? ty sis zase ucvrnkl u zaklínače nemám pravdu?
  • Tak hra je pro děti né, tak nevím co vám tak furt vadí.
  • z tohdle vide si nejmin 10 milionu asiatu ucvrnklo blahem
  • Kinet1c
    EMO vs GAY, kto bude vitaz, vsetko sa dozviete az vide hra a recenzia, stay tuned for more
  • lipkozzi
    ocividne sa snazia o ziskanie ratingu PEGI 7
  • Kdyby tohle udelalo nejaky zacinajici japonsky studio se ctyrma zamestnancema a jednou sekretarkou, rekl bych si ok. Ale Madari? Kteri by meli mit k tematice nejbliz? At si nafackujou, a zacnou pekne odznova :)
  • hustý *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit