Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle mě ale vůbec neoslovilo...
  • Měli to udělat podle Batmana s Adamem Westem, to bych si i zahrál *1*
  • tak je to komiks tak to má komiksovou grafiku
  • *Pár her, proč ne, ale každá?
  • Což je škoda. Protože pokud se hra nehraje a je to interaktivní film tak by na to mohlo být aspoň bomba pokoukáníčko. Par her proč nkaždá ? To už je celkem nuda.
  • Pouzivaji to, protoze proste chtej. Nikdo se nezene za posranym UE4.
  • :D dobry tak jsme se zasmali a ted zase vazne.
  • A taky nám dal Harley! Na to se nesmí zapomínat.
  • uaxpk
    Souhlasím, že Animated Series jsou povedené, ale záleží na gustu. Pro mě je Batman nejlepší ve formě Návrat Temného Rytíře a Kameňáku. Výborný je taky Ticho nebo Joker a co se týče grafické stylizace tak Arkham. Jinak hry od Telltale mě už nebaví - stále QTE + cellshade. Ale uvidím, možná koupím.
  • Pro mě jsou hry od telltale jen QTE s nulovou invencí a s příběhem z jinak lépe zpracovaného univerza. Jako film nic moc a jako hra ještě horší. Jediné plus mají u mě za wolf among us, protože mi tím představili fables.
  • Life is Strange ukázalo, jak moc hry od Telltale jsou zastaralé a vyprávění příběhu a světa dost bídné a kam by se takovéto hry měly posouvat.
  • Ta cellshade grafika je už okoukaná. Hádám, že jediný důvod proč to pořád použivájí je ten, že tento typ grafiky nevypadá tak špatně na špatných modelech (viz jet set radio - 16 stará hra) a lepší nedokáží vyvynout, nebo to jejich engine neumí.
  • Strasne moc bych si pral, kdyby nekdo udelal Batmana a la The Animated Series. To je pro me jeden z nejlepsich Batmanu - ta art deco stylizace, ponura noirova atmosfera (a to je to animak pro decka!), Batman coby stale trochu mysteriozni postrach zlocincu v temnotach - a ne namakany superhrdina se superhracickama. A samozrejme zdaleka nejlepsi znelka ze vsech netopyrich medii: https://www.youtube.com/watch?v=v5nB2OJnCko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit