Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Kromě batmana a toho mmo jsem hrál všechny *2*...
  • je vidět, že o tom víš ho*no a nikdy jsi to nehrál. Je mi Tě líto.
  • Haha... Všimli jste si, že Jocker je první postava v lego hrách, která promluvila jinak, než pouhými pazvuky. *1*
  • MidnighT91
    Možná sis toho nevšiml ale kromě stavění z kostiček nejsou lego hry o ničem jiném než o střílení a zabíjení akorát s tím rozdílem že místo krve lítaj kostičky...
  • MidnighT91
    Psal jsem to několikrát a napíšu to znovu... Jediný dobrý lego hry jsou první Star Wars a pak Indina jones, neřekl jsem že jsou špatný všechny jen si myslím že lego her je tu na příštích 10 let už dost...
  • firebug
    Joker v traileru mluvi. Ze by prvni lego hra, kde by se postavicky vyjadrovaly jinak, nez hekanim? Jinak se dost tesim. Lego hry jsou dnes jedny z mala, ktere muze hrat clovek kooperativne na jedne klavesnici. Pro hrani s pritelkyni jako delane...
  • zklidni se! S přítelkyní jsme hráli několi LEGO her a byla to skvělá zábava. Všechny hry nemohou být pouze o střílení a zabíjení.
  • jindra.veliky
    ja ale tohle spojovani hrdinu nesnasim *16*
  • MidnighT91
    Neeeeee jen ne další lego (smile mlátící hlavou do zdi)...
  • Oba se už mnohokrát potkali v komixech i v televizi ;) Btw, je naprosto skvělé slyšet hudební motivy Johna Williamse a Danyho Elfmana bok po boku :)
  • nežer to tak :D
  • jindra.veliky
    to je zase kravina omg superman a batman spolu v jedny hre *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit