Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že se nehýbe? Já ti nevim, ale podle mě právě že jo.
    Je pravda, že to jsou všechno jen odnože lepšího unreal.enginu to jo, ale zase je to úměrný k lidem co maj středně výkonostní PC.
    BF3 ti přijde jako zastaralá grafika? Nebo Wicther2, kvůli kterýmu shořela grafika přes 200.000 lidí? :ú))
  • nemuzu si pomoct, ale ta grafika mi prijde jak z WOWka. je velka skoda, ze se grafika uz asi 3 roky vubec nehybe vpred. dekujeme vam konzole...
  • War of Cybertron byla dobrá hra, člověka to zabavilo a ten svět byl pěknej. I když se jednalo o to samé furt, běžet střílet a i těch zbraní nebylo mnoho, ale bavilo to a kdyby tam bylo více bossů, tak bych řekl že to je fakt dobrá hra - 7/10

    Snad bude pokračování ještě lepší a různorodější (to neznamená že "jednička" omrzí, to ne)
  • Kdo ví, jaké budou za dvacet let
  • Khanemis
    Zdá se mi to, nebo konečně alespoň vypadají Transformeři tak, jak mají vypadat a nejsou podle těch nových filmů? To je velmi sympatické. Akorát ten dinosaurus mi tam přišel taky trochu mimo, pokud vím, Dinoboti byli stvořeni Autoboty až potom, co se dostali na zem. Ach, to mládí:-)
  • Ale někdo určitě ještě umí dělat trailery,dead island budiž vzorem
  • XorxoxTalarius
    Ja do toho nestouram :) Prece jenom je to delane tak aby to nalakalo lidi a na nejakou extra logiku se tam asi moc hrat nebude :)
    Jen mne to hned napadlo kdyz jsem to videl :D
  • Bože to je děs!!! *8*
  • Hmm, v předchozích týdnech taky vyšla jedna jiná TPS, která je celkem dobrá na uvolnění, ale její konec většinu lidí naštve.

    Člověk si nevybere.
  • Krudanze
    ty trailery uz jsou vsechny jak podle sablony. stejnej strih, stejnej kovovej zvuk na kazdym strihu, pozdejc se to rozjede do nakyho dubstepu, snimky se stridaj do rytmu, pak na chvili odmlka s tmavou obrazovkou, po odmlce rychlej sestrih akcnich snimku kterej vyusti v nakej napis. to uz nikdo neumi delat jiny trailery?
  • War for Cybertron vcelku s prehledem zazdil temer vsechny dalsi TPS akce. Je to podobny priklad jako s Batmanem. Znam spoustu lidi, ktkri na nej to nadavaji proto, ze je to postava z komiksu. Tady se zase najdou taci, kteri si mysli, ze je hra o Transformerech srovnatelna s Lego hrami. Neni ani nahodou. Pokud ti prisel 'na uvolneni' treba Gears of War, pak ano, ale rozhodne to neni zadna druhorada TPS.
  • Veskoslav
    Na uvolnění asi fajn. Ale jinak asi ne:)
  • MickeyMutant
    Hračky mají svou planetu, kde místo krve stříká olej a kde se prohání oceloví dinosauři s ohnivým dechem. Smiř se s tím.
  • Ze vypada jako stnihacka neni nic divneho. Je to idealni tvar pro... stihacku, tedy pro rychle utocne letadlo. Dinosaurus, tak to uz muze byt trochu divne, ale ja bych do toho tolik nestoural. War for Cybertron byla skvela hra, tohle predpokladam bude take.
  • Urug
    Protože je před mnoha a mnoha lety v jedné vzdálené galaxii stvořila rasa humanoidů k obrazu svému.
  • XorxoxTalarius
    Vypada to jako zajimava odreagovacka, jen to ma jeden mensi problem, transformeri na sebe sice dokazou brat podoby stroju a vyuzivat jejich vlastnosti, ale jak muze vypadat jako dinosaurus, kdyz ho v zivote nemohli videt (nebo jako lidska stihacka) :D
    P.S.: To byla asi prvni vec ktera mne napadla v momente kdy jsem videl trailer :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit