Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jsou to hlupáci pokud sami neumí posoudit že ta hra co vyrobí stojí za prd a zaroven nás hráče svým spusobem uráží že tu sračku vyrobili budem hrát natož ji kupovat.
  • no budou vubec ty tratě podle originálu nebo smyšlené ?
  • ahojte mně by zajímalo jak to je stěma 14 tratěma vrecenzi se píše že maj licenci na jezdce a auta a co tratě ? jsou přesně podle originálu nebo smyšlené ?
  • Oslava naprostě nechoposti udělat rozumnou arkádovou závodní hru. Pošesté...?
  • Simulátor s oficiální licencí dnes nehrozí. V očích managementů realita a obtížnost neprospívá marketingu značky.
  • Tak ono zase je potřeba říct, že páčkovač je na takové to "domácí žvýkání", sem tam po práci pár minut až hodin si zahrát. Nevím, jestli má někdo ke konzoli Playseat a TrackIR. Většina na to nemá čas. Proč byla Forza Horizon 2 pomalu úspěšnější, ne-li zcela úspěšnější než Forza Motorsport? Protože to zapneš, odjedeš pár závodů, vypneš a jdeš dělat něco jiného. Já si například koupil na PC Project CARS (o tom, jestli je to simulace, simcade nebo arkáda, můj příspěvek není) a aktuálně jezdím s volantem, na pozvání šampionát monopostů Lotus z 6x roku (nevím přešně). Věčně v hodinách, se ztrátou cca 3s na posledního v poli, přes 5s na prvního, obtížnost 75. Jen proto, že jsem línej si něco přečíst o setupu, jsem na tu hru už asi půl roku nesáhl. Takže jo, nedivím se, že to má prodeje.
  • Jj, kupujou a chtěj, klasický konzolista nechce promakaný simulátor ala RBR, ale jednoduchou arkádu *11*
  • mozna proto to delaji.. rychle rychle.. musime ten Dirt utlouct kvantitou :D
  • uz v tom videu je videt, ze to je tragedie.. porad stejne..
  • no myslim, ze to je o drziteli licence.. zrusit jim licenci a dat ji zadara tomu teamu ce delal posledni Dirt.. :D no predstava je to stejna jako kdyz si lide predstavovali, ze komunizmus bude fungovat :D
  • to taky nechapu.. asi to ti konzolisti kupujou.. protoze proste velke skupine lidi staci cool napis WRC a oficielni znacky :( nechapu to taky.. a vyvojari jako kdyby si rekli.. WRC3,4,5 jsme failnuli.. tak zkusime 6 jo udelame uzsi silnice.. schvalne jestli nam to sezerou.. rekl bych ze se uz muzeme tesit na WRC7 protoze ekosystem konzoli to fakt sezere.. jeste ze mam ten Dirt, který má porád aktualizace..
  • Vždyť tohle vychází taky každej rok a pokud vím, tak to každý rok stojí stejně za piču. Kde na to berou ty budgety? *6*
  • jendabek
    Kéž by se mohli všichni vývojáři podobných náznaků rally simulátoru spojit a udělat jeden ultimátní simulátor s důrazem hlavně na fyziku (reálné chování auta), se snadnou možností modování, jinak nezbývá než zůstat u RBR...což mi tedy vzhledem ke stále aktivní komunitě a tedy neustále přibývajícímu obsahu zase tolik nevadí, ale když si představím, co všechno by nám dovolil dnešní HW...
  • "Plná hra bude obsahovat čtrnáct tratí"
    Tak to je snad preklep. *1*
    Jinak klouze to v zatackach na tom videu hezky tahle, radost pohledet. Jenomze zname to. Pokud to ve hre skutecne bude, silne pochybuju ze bude fungovat fyzika pro rizeny smyk jak ma. Nejspis bude nutne pro klouzani jenom najet rychlejc do zatacky a na nejakou praci s volantem plynem a brzdou muzem zapomenout. Ja jim uz proste neverim. *7*
  • Jim prostě nedochází, že teď chvíli vládne a bude ještě DiRT ? Opravdu je smutné, že takoví to patlalové mají oficiální licenci a Codomasters nikoliv... Ach jo... :-(
  • Mart9
    Další WRC hra? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit