Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to jsi přišel jak? Tam jen píšou, že to není gameplay, což snad každý (nejen ten kdo zná původní hru) poznal, že jde o cutscény (což je ve story traileru asi víceméně ok)

  • Myslíš klaický LOD?

  • Bude i Mafia Online? :) Podle me by to davalo smysl...

  • sukovf

    Na jednu stranu to vypadá děsně cool, ale na stranu druhou je hned v prvním záběru na tom červeným mostě vidět, jak jsou hlavně ty budovy v pozadí na CI často odfláknutý, tak snad to tyhle neduhy nedopracují do finální hry...

  • Effect

    Jen malý detail, mise se jmenovala Coura, ne Kněz :) Kněz se možná jmenovala jen ta jedna pasáž, tzn. podnázev.

  • what

  • Nevidím rozdíl, dokonce mám pocit že původní mafie vypadala ještě o něco lépe.😁😆

  • misho8723

    Z hry to je ale všetko sú to cutscény v enginu hry, ktoré človek uvidí, keď bude hrať hru.. ale nie priamo z hrania hry 

  • Dobrý to bude :) 

  • Johnny

    "Záběry nejsou ze hry" Facepalm..... to mluví za vše

  • Vsechno super, az na ty obliceje. To me dost stve, ale jinak se tesim:)

  • Phillios191

    Jsem rád, že zachovávají stejné mise a hudbu, trochu hůř jsou na tom postavy, které si nejsou zrovna moc podobné, taky mohli vzít modely jedničky a jen tam přidat pár polygonů :)

  • Carnage666

    Ten engine z trojky vypadá v ukázkách dobře, nemyslím ten "not actual gameplay" ale části s obličejema. Tam je engine skvělý ale pak v těch částech kde je to v pohybu už tolik ne... fakt mam strach protože Mafia 3 je fakt hnusná a rozmazaná při normálním hraní.

  • Jak jsem viděl ten most tak se mi vrátila tuna vzpomínek. Zahlédl jsem tam  záběry  z misí bastard se štěstím, výlet do přírody, kněz a pár dalších včetně poslední mise takže žádné velké příběhové změny se naštěstí asi nechystají. I když je tam pár nových scén jako s tou mrtvolou či ta scéna se Sárou a to zapalování baráku si nepamatuju. Vypadá to luxusně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit