Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Vyzerá to parádne, ale súhlasím, že tie ksichty sú si nie podobné, ako by som pozeral na úplne inú hru. Dokonca si dovolím tvrdiť, že sú horšie, plastické ako z plastelíny, menej uveriteľné. Neviem či gangkster s ksichtom animáka je dobrá voľba. to radšej hranatá tvár....

    • yeniczek

      Jsou takový "hypermobilní", co :) Ale nějak zvláštně se mi to prostě líbí. Jsem zvědavej na výsledek.

    • Carnage666

      A přitom to jsou obličeje naskenovaný z realných herců.

  • x_ander

    Mě teda dost rozhodilo, že totálně překopali obličeje. A nenacházím důvod, proč to udělali. Tommy působí hrozně tuctově a Sam a Paulie vypadají jako gumáci, navíc u většiny záběrů ani nejsem schopný je od sebe rozlišit. Salieri působí o 20 let mladší než v původní verzi. A důvod změny mi hlava fakt nebere - vždyť pro fanoušky původní hry by byla radost vidět staré známé v moderní podobě. A těm, kteří původní Mafii nehráli, to může být stejně jedno.

    Pořád se na hru těším, ale nadšení mi to dost srazilo. Takže u mě žádný záchvat nostalgie, spíše pozdvihnuté obočí.

    • x_ander

      Ale zas ať nejsem takový škarohlíd - hrozně se těším na epilog, až k Tommyho domu přijedou "opravdoví" Vito a Joe.

      • Carnage666

        Mam pocit že všechny obličeje hlavních postav jsou udělaný přes mocap a tudíž je udělali podle realných herců a proto to nejsou jen předělaný starý obličeje, pokud by měli některý dělat bez mocapu a jiný s ním nevypadalo by to moc dobře. Lincoln ve trojce je taky udělanej podle realnýho člověka. Obličeje mi tolik nevadí Paulie a Sam vypadají docela jak nějaký taliáni, Tom ujde ale Morello? Taková gorilla :D u Salieriho souhlasím, vypadá dost mladě.

        • x_ander

          No mocap sice chápu, ale to neznamená, že ten výsledný obličej "musí" vypadat stejně jako ten herec. Upravit ho není až takový problém (viz. třeba Nolan North, který nevypadá jako Nathan Drake). A zrovna u Mafie, kde člověk má ty postavy fakt vryté do paměti, mě tyhle drastické změny mrzí.

          Ale zrovna Morello mi je docela putna :-D Na to, že to byl po většinu původní hry hlavní záporák, tak se tam sotva mihnul. Tady mi ta změna nevadí.

  • Bude i Mafia Online? :) Podle me by to davalo smysl...

    • Vzhledem k tomu, že je to remake hry bez onlinu a že to dělá studio, které zatím za sebou online tituly nemá, tak bych s tím nepočítal.

      • Tak vsechno je jednou poprve. Ja to nezminil proto, ze bych po tom touzil - spis jsem si rikal, ze by 2K mohlo chtit ukousnout neco z trzeb gta online :) Ale uznavam, ze je to spis nepravdeppdobny

        • Myslím, že tady nemají úplně šanci konkurovat a přebrat zákazníky. Takže čekám že to bude singl titul.

          • LiarForHire1

            2K vlastní jak značku Mafia, tak značku GTA. O konkurenci se tedy nedá mluvit spíše situace,kdy bude jedna série vyplňovat určitý čas, než vyjde další díl té druhé.

  • sukovf

    Na jednu stranu to vypadá děsně cool, ale na stranu druhou je hned v prvním záběru na tom červeným mostě vidět, jak jsou hlavně ty budovy v pozadí na CI často odfláknutý, tak snad to tyhle neduhy nedopracují do finální hry...

    • Myslíš klaický LOD?

  • Nevidím rozdíl, dokonce mám pocit že původní mafie vypadala ještě o něco lépe.😁😆

    • what

  • Dobrý to bude :) 

  • Johnny

    "Záběry nejsou ze hry" Facepalm..... to mluví za vše

    • Na to jsi přišel jak? Tam jen píšou, že to není gameplay, což snad každý (nejen ten kdo zná původní hru) poznal, že jde o cutscény (což je ve story traileru asi víceméně ok)

      • MrDonut

        hned v prvnim zaberu na dolnim okraji obrazovky je cesky napsano "zabery nejsou ze hry". To znamena ze se nemusi jednat ani o cutsceny, ale jen trailer, ktery muze byt na zakazku vyrobeny externim studiem zabyvajicim se vyrobou traileru z dostupnych assetu, coz je bezna praxe.

        • No to že je to tam napsáno česky asi znamená jen to, že to někdo blbě přeložil. V traileru (v orignále, ne v nějakém českém překladu) je napsáno, že to není gameplay (což není, protože jsou to cutscény). O tom, že by to nebylo ze hry se tam nepíše ani slovo.

          Což je mimojiné nádherná ukázka toho, proč hrát hry v originále a ne českých překladech. Tady se hezky ukazuje, jak člověk překladu v rodném jazyce rozumí hůř, než původnímu znění a může ho pochopit naprosto jinak, než autor myslel.

          • MrDonut

            Ten preklad jak vy pisete, je soucasti videa, tudiz je vyrobeny zadavatelem. Ne nejake titulky co vyrobil nekdo na Youtube. Tudiz je jasne ze se nejedna o nejakou chybu prekladatele. Navic jak jsem se ted podival do anglicke verze, tady je napsano "not actual gameplay". Jestli umite aspon trochu anglicky, tak vite, ze to znamena neni aktualni gameplay(NEZNAMENA pouze neni to gameplay...to actual je dost podstatne slovicko) a cesky to prelozili naprosto legitimne, ze to nejsou zabery ze hry. Neni nutne to otrocky prekladat. To jednoznacne znamena, ze tyto zabery nemusi odpovidat tomu co bude ve hre(coz sice obsahove muzou, ale vizualne se muzou lisit) ale v prvni rade jde o to ze tuhle magickou formulku studia bezne pouzivaji v momente, kdy nedavaji do traileru zabery, ktere jsou stoprocentne pouzite ve hre

            Muze se jednat o cutsceny, ktere jsou pro ucely traileru vyrendrovane nikoliv enginem hry, ale 3D softem, nebo se pouziji zabery primo pro trailer vyrobene atd atd.

            Takze nez tady zacnete delat soudy o tom, jak clovek rozumi prekladu lepe nebo hure, zkuste si o techto vetach, ktere se do podobnych traileru vkladaji neco zjistit.

            • Takže myslíš, že tyhle cutsény, které jsou v traileru ve hře nebudou?

              • MrDonut

                Reakce na příspěvek:

                predci si to poradne, netvrdim ze tam nebudou. Ale ta veta not actual gameplay/nejsou zabery ze hry dava moznost vyvojarum ve hre toto zmenit. At uz obsahove nebo vizualne. Jinak by to tam nebylo! Proboha je to JEN trailer.

                PS: taky cutsceny jsou povazovany za zabery z gameplaye, i kdyz behem nich hrac nic neovlada. Vime?

            • MrDonut

              kdyby jste chtel podrobnejsi vysvetleni tady mate odkaz:

              https://www.quora.com/What-does-not-actual-gameplay-mean

        • Konec konců víme z nedávné doby jak rozdíl může být v traileru a výsledných cutscenách ve hře. Snad se neučili od Blizzardu.

    • misho8723

      Z hry to je ale všetko sú to cutscény v enginu hry, ktoré človek uvidí, keď bude hrať hru.. ale nie priamo z hrania hry 

      • Johnny

        nikde neni psano že jsou to cutsceny v enginu hry. Většina traileru se tim chlubí a napíšou "Actual Ingame Footage"


        • Johnny

          Nebo Engine footage

  • Vsechno super, az na ty obliceje. To me dost stve, ale jinak se tesim:)

  • Phillios191

    Jsem rád, že zachovávají stejné mise a hudbu, trochu hůř jsou na tom postavy, které si nejsou zrovna moc podobné, taky mohli vzít modely jedničky a jen tam přidat pár polygonů :)

  • Carnage666

    Ten engine z trojky vypadá v ukázkách dobře, nemyslím ten "not actual gameplay" ale části s obličejema. Tam je engine skvělý ale pak v těch částech kde je to v pohybu už tolik ne... fakt mam strach protože Mafia 3 je fakt hnusná a rozmazaná při normálním hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit