Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli to bude stejny provar jako jednička (jakože neni duvod aby nebyl) tak se není na co tešit

    p.s. jedničkou je myšleno human revolutions
  • Tak tohle chci, to bude mazec a Praha ? velký + vývojářům za mně, (bohový trailer)...
  • Doufám, že z toho nebude takovej šílenej Assassins Creed akčňák jako se ten trailer tváří.. Human Revolution byl super.
    • Jak si podle traileru usoudil že to bude jako "šílenej Assassins Creed akčňák" ? jdi na vzduch
      • Chlapče.. podívej se na to ještě jednou. 80% traileru je demonstrace toho, kolika způsoby umí Adam Jensen zničit své nepřátele. A není to zrovna stealth, co myslíš? už se mu i augmentace vysouvají z ruk (jako AC hidden blade?) a píchají dva záporňáky najednou.
        • Tilwaen
          Čepele měl Jensen už v Human revolution. Nevím, zda šly použít během samotného hraní, protože jsem stealth typ, ale minimálně během cutscén je párkrát ukázal.
          • No tak jestli si hral Stealth, tak pri vplizeni za nepritele jsi mel vzdycky moznost uspat nebo zabit... po uspani probehla animacka s efektnim chvatem, pri zabiti probehla animacka s cepelema :)
            • já to právě hraju jenom stealthově. mě nevadí, že tam je možnost to hrát jinak, jen jsem byl znepokojen vyzněním toho tuctovýho traileru, kde je fakt jen totální AC rubačka a ze stealthu tam je 0.
  • Ten plechovej golem vypadá trochu jako Letho ze druhýho Zaklínače.
  • Deus Ex + Praha = češi budou ejakulovat nad Cyber punkovým Václavákem...
  • "Ceske" veci v traileru:

    vyvesni stit "Mramor"
    "evropska" architektura
    napis "POLICIE" na zlodusich
    satelitni zaber na CR/Prahu
    Ivan Berk - prime suspect for the bombing [Ruzicka Station, Prague]

    + ve skenech z nejakeho toho casopisu se zminuje ghetto augmentovanych lidi v Praze (tusim "Utulek Station" a "Golem City")
  • Nejlepší hra se zas vrátí YES! Konečně něco pořádný...!
  • to asi nebude ingame screeny a trailer co? Tak by mohli ukázat radší gameplay než tyhle render videa. Jinak se samozřejmě těším..
  • Nejhorší by asi bylo, kdyby s tou hrou přišlo i nějaké rozhřešení celého konfliktu ala mass effect 3. HR skončil pěkně otevřeně, a jak se píše v článku, závěrečné rozhodnutí nemělo kdovíjak velký dopad na dění po celém světě. vrací se to zpět k adamovi. doufám, že u toho i zůstanou, aby to prostě bylo o něm na pozadí všech konspirací. ale zároveň je důležité, aby se to nerozmělnilo jako assassins creed
  • Pokračování human revoolution? I've never asked for this...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit