Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a FINAL BOSS??... náš "milovaný" miloš zemanů s augmentací kolene *1*
    • Doufejme, ze se dozije takoveho veku. *3*
      • Firingo
        Spíš doufejme že ne *1*
  • x_ander
    Sice to vypadá až moc stejně jako Human Revolution, ale ... koho to zajímá? Je to pecka!
  • Jako představa, že v Česku roku 2029 vznikne aktivní hnutí odporu je stejně ujetá, jako představa, že by do týdne nebylo rozkradeno :D
    • maros.goc
      ten aug tam mal dosť výrazný ruský prízvuk, čo vieš, možno bude Česko satelitom Ruska v tom čase :D
  • Ten plechovej golem vypadá trochu jako Letho ze druhýho Zaklínače.
  • Nejlepší Praha byla stejně v Soldiers of fortune 2 :)
    • JezboX
      Dobry den, mate polevku? Nebo jak to tam bylo *1*
  • Tak tohle chci, to bude mazec a Praha ? velký + vývojářům za mně, (bohový trailer)...
  • Tuhle jsem na Redditu chválil jak z nás Squeenix zas nedělaj Rusáky (nápisy v češtině) jako jiný studia už v pár hrách předtim. Ale proč mám teď pocit jakoby jeden z těch polišů do vysílačky mluvil rusky, nebo srbsky, nebo tak...to snad ne...
    • A ty vis jak v nasi zemi bude vypadat budoucnost ? *4*
      • Jako že náš jazyk bude pořád čeština (ty cedule), ale všichni budeme mluvit srbsky, nebo rusky? Jo to zní logicky....
        • Chybi ti predstavivost. Muze se klidne stat, ze tu bude nekolik narodnosti.
          • C-BEAM
            páči sa mi ako sa niektorí ľudia snažia za každú cenu obhájiť americké stereotypy o našich krajinách, až je to také milé *1* určite by z teba mali radosť.
            • Je taky vtipný, že se podobná diskuze odvíjí zrovna pod ikonou kyberpunkového žánru, pro který je jedno z nejtypyčtějších témat oslabování tradičních států na úkor nadnárodních korporací. Ale běda aby to všechno nebylo akurátně český :o)
            • to jsou kecy, ty taky neznáš všechny hlavní města všech 50 Amerických státu. Např. hlavní město Kansasu co? Nic. takže pššt..
            • To ze amici nepoznaj kde je jaky stat ani s mapou a pletou si hlavni mesta zemi atd i v hlavnich zpravodajstvich je holy letama provereny fakt. A od toho se odviji dalsi jejich realie
            • tak ono ty stereotypy pomáhájí přiživovat i např. naši politici. Zeman figurka Kremlu. Babiš bývalý STBák atd..
          • Myslím, že představivost mám dobrou, ale dobře. Samozřejmě můžeš mít pravdu, koneckonců několik národností už tu máme :D Přesto si myslím, že se jedná opět jen o školáckou chybu. Ale to ukáže asi až čas (finální hra).
  • Já vám nevím, pánové... deus ex bych si rád připomínal jako cyberpunkovou RPG polobaladu po vzoru prvních dílů, tyhle shadowstepy a trojitý salta s dekapitací bych odeslal zpátky do devil may cry, kam patří...
    • To jsem tu psal na začátku, ale byl jsem nemilosrdně umínuskován *15*
    • ja ti teda nevim, ale muj JC Denton byl v Hong Kongu v prvnim dile naboostovanej hlavne co se tyce skoku a padu z vejsek, takze jsem tam skakal z patra do patra a z jednoho toho mrakordapu jsem si zkratil cestu oknem rovnou na ulici misto abych jel pomalym vejtahem 10 pater - mluvime o prvnim dile :D
      • nightborne
        No jasně, ono to ŠLO, ale snažil jsem se mluvit spíš o tom celkovým vyznění a atmosféře... krom toho, když je první trailer plný superefektních komb a fatalit, člověk se neubrání pocitu, že právě tohle je styl, který vývojáři od svých hráčů preferují - a na to prostě musím remcat =).
        • Máš samosebou pravdu, ale je potřeba si uvědomit, že videoherní trailer je žánr s poměrně specifickými konvencemi, mentalitou i publikem. Další věc je, že hráčská komunita je obecně (považována za) dost konzervativní. Takže myslím, že v Eidosu prostě nechtějí plivat proti větru a že ten důraz na efekt nevypovídá o tom, jaký styl vývojáři preferují, jako spíš o jejich představě, co hráči očekávají od upoutávkového videa.
          Btw, nijak bych se nedivil, kdyby o podobě traileru rozhodovali lidi, kteří s vývojem té hry samotné nemají nic společného.
          • S tímhle bohužel nejde nesouhlasit. Bylo by super mít nějakej chytrej a povedenej trailer, ale to se dneska v mainstreamu nenosí. Potřebuješ materiál, kterej lidi donutí řvát COOL, MASO, HUSTÝ a tak...nic moc promyšlenýho, ještě by to nepochopili...
        • omg je to intro. To nemá se hrou nic společného a už tady rozumujete jaká hra bude. Intro musí být efektní, ne že se tam tři minuty bude někdo plížit a pak se vyhne bossovi. OMFG chápeš to?
          • nightborne
            OMFG proč by nutně muselo být efektní? Vzbudit náladu, nějaké emoce a uvést do děje lze i jinak než "wow efekty".
            • myslíš, jak se o sebe opečovávájí ty dvě zvířatka? Takže Adam by měl nosit toho sověta na rukách a nosit mu ovoce. Jaká brilantní myšlenka.
            • nightborne
              OMFG co třeba první tři minuty Oriho? Úvodní scéna druhých Creedů? Chápej, nějakej pocit lze přece vybudit atmosférou, celkovým vyzněním, vynucovat si zrychlený tep prezentací super efektních poprav davu nepřátel mi přijde prostě laciný. Ale tak, jak se říká, let's agree to disagree =).
            • ve třech minutách vzbudit emoce bez toho, aby to bylo efektní. Tak OMFG řekní příklad...
    • x_ander
      Tak Deus ex byl vždycky o tom, že si tu hru můžeš hrát jak chceš. I jedničku jde hrát akčně, kde všechny kosíš raketometem nebo podobnýma hračkama. V Human revolution sis taky mohl vybrat stealth nebo všechny efektně kosit třeba právě čepelema. To, že trailer vypadá akčně (tím pádem efektně) imho neznamená, že to takhle musíš hrát. Kdo má rád stealth (včetně mě), tak hrou projde bez jediného zabití a žádné trojité salta s dekapitací tě trápit nemusí.
    • Tak hlavne nech si neberu za vzor IW, pretoze ta hra bola hrozna. A je mi fuk ze za vacsinu veci mohlo omedzenie prveho Xboxu, ako napriklad level design krabice od bot, kde je nahravacia obrazovka za kazdym druhym krokom, otrasne UI atd.
  • Nejhorší by asi bylo, kdyby s tou hrou přišlo i nějaké rozhřešení celého konfliktu ala mass effect 3. HR skončil pěkně otevřeně, a jak se píše v článku, závěrečné rozhodnutí nemělo kdovíjak velký dopad na dění po celém světě. vrací se to zpět k adamovi. doufám, že u toho i zůstanou, aby to prostě bylo o něm na pozadí všech konspirací. ale zároveň je důležité, aby se to nerozmělnilo jako assassins creed
  • už je načase aby někdo založil pražský ghetto pro augy, nejlépe na žižkově

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit