Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak to je okopirovany Prototype :D
  • Pockat... TEASER NA SAINTS ROW BEZ KOPU/BOUCHNUTI DO ROZKROKU?! chlapci z Voltionu, zklamali jste me :-( .
    • nakopnutí tam je *3*
    • Všiml jsem si cca pěti ran do rozkroku
      • Myslim to tak ,ze uz to proste neni ono pro me moc dlouhy :-) . Me se libil nejvic teaser na SR3 protoze byl jak to rict... vecnej. Samozrejme rany do rozkroku tam jsou ,ale uz to byly takovy nemastny neslany. Proste miluju teaser na SR3 kterej se jim vazne povedl i kdyz mel jen par vterin *1* .
        • Ty teasery jsou, co se délky týče, dost podobné, jen v teaseru na trojku bylo deset sekund varování, pět sekund logo THQ, pět sekund logo volition, sekunda gameplaye, logo Saints row a info o vydání. :D
    • je tam, jak ho ten cápek podjede mezi nohama a přitom mu vrazí.
  • Do pekla JOOOOOO kašlu na GTA *14*
  • Neví někdo co to tam hraje za nářez?
  • První Saints Row nebylo špatné, další díly mi unikly, ony tyhle městské akce ale všechny vypadají jako GTA, hrají se jako GTA, takže ve výsledku je vlastně jedno že to není GTA. Teď jsem si na steamu koupil za 325Kč Sleeping Dogs a možná je to lepší nežli GTA :) A co je tohleto ? Vidím tam znak presidenta USA, absurdita dovedená do - inu - ad absurdna ?
    • Já první díl nehrál, dvojku jsem měl na PC a to byla tragédie, hnusně to vypadalo a optimalizace žádná, takže jsem se divil, že tohle vůbec někdo hraje a zhruba po hodině hraní následoval uninstall (navíc vždycky jsem byl a budu milovník série GTA). Třetí díl mě po téhle zkušenosti pak už vůbec nazajímal, pak jsem na něj po nějaké době ale narazil ve slevě a řekl jsem si, že tomu dám ještě šanci. A pak už jsem si jen trhal vlasy, o jakou skvělou hru jsem se při prvním odmítnutí ochudil. A po desítkách hodin strávených ve třetím díle mi až bylo líto, že jsem celou hru včetně všech vedlejších misí a výzev dohrál. Takže určitě se na čtyřku těším a doufám, že bude minimálně stejně praštěná a alespoň 3x delší a větší.
  • Coooooool
  • SR4? Proc ne, akorat mam obavy,aby to ve finale nebylo az moc absurdni, ze by hrac hral za nejakeho supermana s obrovskym cu*@kem :-).
    A taky by to mohlo byt delsi nez trojka (gameplay, ne ten cu*@k).
  • na tohle čekám už od dohrání skvělý trojky! samozřejmě ta hra má kvality jinde, než ostatní vážný hry, ale furt nemůžu dostat z hlavy střílení gangsterů za doprovodu Kanye Westa - Power *14* *1*
    • regant
      Na zemi - Power
      Ve vzduchu - Ride of the valkyres *5*
      • Joo není nad to kropit fízláky a jiný potvory a přejíždět lidi za doprovodu klasické hudby *14* *5*
  • Viktor_H
    Schválně jestli trumfnou dvoumetrový dilda...
    • smejki
      třímetrový fleshlight?
      • Viktor_H
        http://static.fjcdn.com/pictures/Morbid+for+fleshlight+users.+Cannot+un-see_88cb97_4065395.jpg

        http://i.qkme.me/36hkk2.jpg
  • Shaker
    Chceme vic gumovych c*raku!!! F*ck yeah! :)
    • walltar
      Přesně tak ... fialových gumových č*ráků není nikdy dost. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit