Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak to je okopirovany Prototype :D
  • nakopnutí tam je *3*
  • Já první díl nehrál, dvojku jsem měl na PC a to byla tragédie, hnusně to vypadalo a optimalizace žádná, takže jsem se divil, že tohle vůbec někdo hraje a zhruba po hodině hraní následoval uninstall (navíc vždycky jsem byl a budu milovník série GTA). Třetí díl mě po téhle zkušenosti pak už vůbec nazajímal, pak jsem na něj po nějaké době ale narazil ve slevě a řekl jsem si, že tomu dám ještě šanci. A pak už jsem si jen trhal vlasy, o jakou skvělou hru jsem se při prvním odmítnutí ochudil. A po desítkách hodin strávených ve třetím díle mi až bylo líto, že jsem celou hru včetně všech vedlejších misí a výzev dohrál. Takže určitě se na čtyřku těším a doufám, že bude minimálně stejně praštěná a alespoň 3x delší a větší.
  • Ty teasery jsou, co se délky týče, dost podobné, jen v teaseru na trojku bylo deset sekund varování, pět sekund logo THQ, pět sekund logo volition, sekunda gameplaye, logo Saints row a info o vydání. :D
  • Dokonce i slza ukápla když jsi se tu svěřil se svým problémem.
  • Myslim to tak ,ze uz to proste neni ono pro me moc dlouhy :-) . Me se libil nejvic teaser na SR3 protoze byl jak to rict... vecnej. Samozrejme rany do rozkroku tam jsou ,ale uz to byly takovy nemastny neslany. Proste miluju teaser na SR3 kterej se jim vazne povedl i kdyz mel jen par vterin *1* .
  • Všiml jsem si cca pěti ran do rozkroku
  • je tam, jak ho ten cápek podjede mezi nohama a přitom mu vrazí.
  • Tak to bys radši měl držet hubu ne? *7*
  • jindra.veliky
    ja si ji nekoupil *5*
  • Pockat... TEASER NA SAINTS ROW BEZ KOPU/BOUCHNUTI DO ROZKROKU?! chlapci z Voltionu, zklamali jste me :-( .
  • lipkozzi
    Tak pockat, problemy s jazdenim a vlastne aj s hybanim okoliteho sveta v SR2 bol nie kvoli blbemu jazdnemu modelu (ako som si povodne tiez myslel), ale kvoli spackanej konverzii, ktora sa prejavuje na W7. Podla rychlosti tvojho procesora potom ta hra dokaze bezat akosi na fast forward a dost to potom komplikuje hranie - vidiet to hlavne na jazdeni. Existuju na to rozne patche a ver mi, ze potom sa to hra uplne inak.
  • Do pekla JOOOOOO kašlu na GTA *14*
  • Děkuju, aspoň někdo mě chápe..
  • Neví někdo co to tam hraje za nářez?
  • První Saints Row nebylo špatné, další díly mi unikly, ony tyhle městské akce ale všechny vypadají jako GTA, hrají se jako GTA, takže ve výsledku je vlastně jedno že to není GTA. Teď jsem si na steamu koupil za 325Kč Sleeping Dogs a možná je to lepší nežli GTA :) A co je tohleto ? Vidím tam znak presidenta USA, absurdita dovedená do - inu - ad absurdna ?
  • Coooooool
  • Jako jízdní model mě až zas tak tolik nevadil,jelikož to je šílená hra narozdíl od gtáčka,takže ať si tam ty auta jezděj jak chcou,když to auto trochu připomíná *3* Ale kde se mě jízdní model nelíbil,byli Sleeping Dogs,tam by mě víc seděl ten jízdní model z gtáčka *4*
  • Joo není nad to kropit fízláky a jiný potvory a přejíždět lidi za doprovodu klasické hudby *14* *5*
  • SR4? Proc ne, akorat mam obavy,aby to ve finale nebylo az moc absurdni, ze by hrac hral za nejakeho supermana s obrovskym cu*@kem :-).
    A taky by to mohlo byt delsi nez trojka (gameplay, ne ten cu*@k).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit