Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!

    http://www.virtualr.net/c-a-r-s-goes-live-with-first-previews-development-build/
  • TAk to je sila, naprosto obslehnuty Grand prix Legend, skoro to vypada jako by pouzily puvodni hru a navlikli ji do nove grafiky.
    http://www.youtube.com/watch?v=siqqCahLhrw&feature=fvst
    • smejki
      jinak dobrý?
    • Jestli myslis tim obslehnutim grand prix ze v tom videu je stara formule tak se musim fak smat :D
  • Od ted mi muzete rikat mistr investor! :D
    • asi tak =)
    • *5*
  • až na to že tam řidič nemá ruce tak super:-)))
    • je to build.. Toe těžký někdo chce ruce, někdo ne...

      Předpokládám že vše bude otázkou nastavení tak jak např. v rFactoru.
  • MidnighT91
    Sakra už dlouho jsem z gameplay videa neměl tak strašný pocit z fakt rychlé jízdy... Měl jsem strach z toho že někam napálí a to se my snad ještě nestalo...
  • Ještě by mě zajímaly HW nároky. Na tom fóru jsem sice zaregistrovaný, ale dokud se nestanu členem a nezaplatím, tak na tom forum nemám skoro nic přístupné. Hledal jsem všude možně, ale nikde nic o HW nárocích nepíšou. Zaplatím a pak zjistím, že to nerozjedu. Neví někdo?
    • Since plenty of people have been asking, here are the recommended minimum system specs to run the C.A.R.S. development builds:
      Quad Core 2.4ghz or better
      9800gt 512MB
      2GB Ram (3-4GB recommended)
      • Já se fakt v těch současných procesorech ztrácím :D Kdysi to s nimi bylo daleko jednodušší. Tak například spousta dnešních her už má jako MINIMALNÍ požadavek na spuštění procesor třeba 2.4 a výš, přitom já mám 2.26 a zatím mi vše v pohodě jelo.
        • Ja mam napriklad iba pentium dual core 3,06GHz a ati 4770. Asi by som mal kupit nejaky lepsi procesor. *13*
  • Btw. vite nekdo neco o tom, na jake to bude platformy ?
    • Podle slightly mad studios to bude na PC, X360 a PS3. Hratelná alfa verze je zatím dostupná jen na PC.
    • prozatim PC
  • Ted jeste aby to melo multiplayer a aby jeden naraz do zdi zaridil totalku auta. Potom to panecku bude simulace. A taky rezba :)
  • Doufám, že to v prodejnosti natrhne NFS Run. Bohužel to asi američtí arkádisté nedopustí.
  • Neví někdo kolik je ten poplatek? Nikde jsem to tam nenašel, nejdříve to chce po mě X registrací. A nechce se mi zbytečně registrovat a pak zjistit, že ta částka, která se musí platit je nějak přehnaně vysoká.
    • Tak tady je info o celém projektu kdyby to někoho zajímalo. Tak to je hodně zajímavé. Člověk se za poplatek 10 euro stane investorem a členem týmu, dostane přístup ke hře ve vývoji, čili ji muže testovat a hrát s tím, že každý měsíc mu bude dána nová verze, možnost na foru diskutovat s vývojáři i ostatními testery. A po skončení vývoje a spuštění hry získá část zisků za prodeje hry!
      • http://wmdportal.com/wp-content/uploads/2011/10/WMD_Announcement_Press_Release_1011.pdf
        • Zainvestovano. Ted uz jen pockat az prodaj prvni milion a muzu na bahamy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit