Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně hra, která má nějakou vizy a jde si svou cestou ... já se těším.
  • Může mi někdo vysvětlit jak můžu začít v Londýně, když http://www.gameinformer.com/p/dishonored_world_map.aspx tohle je mapa světa?
    • Jako nevím, ale já tam Londýn fakt nenašel.
  • Nevím no, COD mě nebaví. A ani se nelíbí, jak je ostatní kopírují. Ale chápu to - někteří hráči se tím baví a líbí se jim, co jim Activision předkládají. Proto ty velké zisky! Až je to bavit nepůjde, opět se bude směřovat do jiných pekel... Avšak stále vzniká stejný počet herních pecek jako v minulosti, takže mi je to úplně jedno. (Doopravdy stejně počet, jako např. v roce 1999) Já zase podpořím (doufám, že dobrou, nic se o ní neví) DOTU2, koupím si Zaklínače, Deus Ex, Armu, FNW, Dead Island, Mass effect atd...
  • prostě kokotina...ze začátku jsem si říkal, že to bude nějaká FPS, která se zapíše do dějin jako první FacCry, half Life FEAR nebo Doom, ale teď to vypadá jen jako nějaká špatná kopie Assassina
    • Preed
      http://static.fjcdn.com/large/pictures/e5/9c/e59c33_573024.jpg
    • aha takže když uslyšíš slovo assassination tak je to automaticky kopie AC ? :DDD dobře ty ... a to si radši ani nepředstavuju co jsi za idio*a, když dokážeš hodnotit hru podle vývojářskýho deníčku *12* *12*
      • a aby bylo jasno, nejsem nějakej fanoušek AC2..je to ještě větší sra*ka než stereotypní jednička. Vydržel jsem u ní hodinu, než jsem zjistil, že je to stejně nudný jako předchůdce..
      • hodnotím podle informací*5*
        • hmmm , ale že je těch informací k dyspozici *8*
        • No spíš bude chyba na tvém příjmači nejspíš vadnej už z výroby.
        • A to jako podle kterých? Když se vraždí, je to AC? A co takhle jinak - AC je kopie Hitmana, protože v Hitmanovi se přece vraždilo dříve a obojí je dokonce TPS! A všechny vesmírné střílečky jsou kopie Space invaders?
          Tuhle hru dělají opravdoví mistři oboru, rozhodně bude zajímavá a netradiční, originální a hardcore, určitě nepůjde o kopii ničeho a už vůbec ne AC...
          • Já myslel, že Hitman se odehrává v současnosti
            • *1*
  • Jestli tohle nebude nová revoluce, tak už nic. :-) Samozřejmě, stejně jako Deus Ex, revoluce bez následovníků a se spoustou mizerných vykradačů. :-) Viz "RPG prvky" ve střílečkách...
  • MrSanta
    Zní to skoro až moc dobře aby to mohla být pravda *1*.
    Těch slibů a plánů jsme už slyšeli tolik, ale kdyby se to jednou podařilo... Nezbývá než čekat.
    • dilinja
      jsou tam nejaky ingame zabery?
      • na to je asi ještě hodně brzy, nejsou. Něco tam vypadá jako hodně nekvalitní screenshoty, ale taky jde spíš o nějaké rendery nebo dokonce artworky, to v té kvalitě nepoznám
        • to snad každej pozná, že jde o artworky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit