Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak panove(a damy), i na stredni detaily to gtx 580 prakticky nezvlada (CPU se flaka, zatez kolem 30%) a vypada to hnusne jak .... je to "ako ze ceski" (ne to neni bug, takhle nejak to funguje - cast cesky, cast en a spousta chyb).

    No zkratka hruza, ktera nestoji ani za vejlet do kramu.
  • tak jsem si to koupil na youplay a nestat to jen 15 dolaru, byl bych ted asi dost nastvanej...takhle si proste budu jen tak sam litat sam nad morem, kochat se a doufat ze to casem par patchema vylepsi...
  • Po dlouhe dobe snad vyjde poradny simulator, tesim se! Btw hudba na pozadi je vic nez tematicka. *2* Bomben auf England, divim se, ze si to rusove lajznou dat do hry, ikdyz je to beze slov, je jasne o co se jedna. *1*
    • to je pekne ale co z toho ked nebudem moct lietat za luftwaffe ? ? ? a ked tam nebude maddox je to vobec este o sturmovikovy ? ? ? podla mna to dopadne podobne ako MAFIA 2 bez Dona Vavru...
      • Ja doufam, ze Luftwaffe casem pribyde, to neni mozny, aby ji uplne ignorovali... A nehrnul bych se rozhodne do nakupu prvnich verzi hry.
  • ale ved pre krista pana to kto si to kupi ak tam nebudu dynamicke kampane a nemozem lietat za nemecku stranu? som rozmyslal o originale a jak som sa toto dozvedel tak to nebudem ani z warezu tahat a to je uz co povedat...pekne som si nahodil 1946ku a valim zatial poslednu verziu Ultrapack...
    http://ultrapack.il2war.com/index.php/topic,1536.0.html
    • Díky za odkaz. Taky jsem nedávno znovu rozehrál 1946, na nový Šturmovik si počkám dokud se nevyladí. Mnohem víc ale čekám na krabicovou verzi DCS A-10.
  • No ostatní vývojáři bych si znich měli vzít příklad! :) vypadá to moc dobře...
  • ach jo 2 drm
    http://il-2-sturmovik.ubi.com/cliffs-of-dovers/blog/uk/?p=1162
  • Mně teda připadá, že Wings of Prey vypadá líp než tohle a to už je tak rok venku a i na starejch kompech to běhá obstojně. Možnost hraní s realistickym nastavenim tam bylo taky. Akorát je mi záhadou, proč Wings of Prey nikdo moc nehraje v multiplayeru. Je škoda že to ženou přes tu věc jménem YuPlay i na Steam releasu.
    • Ale IL2:CoD je ve vývoji už zhruba 5 let (a lidé z ubisoftu jsou jejich podvraťáci). A to co simulátorům schází v grafice, to nabírají v realističnosti. (viz série DCS) Ono ta grafika je totiž oproti výpočtům fyziky, které bývají častokrát už tak dost náročné pro PC, jenom přítěž. WOP se moc nehraje, protože je to 99% arkáda a také dosti nevyladěná. (všechny mise jsou v ní designovány na arkádovy styl hraní), která se trochu snaží hrát si na simulátor - ale ani na nejvyšší obtížnost se bombardér chová stejně jako stíhací letoun a taky masjí všechny stroje sci-fi WEP, který ve skutečnosti nikdy takový výkon neměl. Zahraj si IL2: 1946 v plné obťížnosti a pochopíš.
      Pokud mohu doporučit něco opravdu skvělého, tak je to Rise of flight
  • Nu tak na toto se těším, vlastním i původní IL2-Sturmovi i datadisky... respektive druhou nejnovější edici, tedy bez 1946 :(...(holt su staré vůl :). Mě osobně by stačilo, kdyby ten původní doplnili o lepší grafiku a byl bych spokojen. Mě stačí si i jednou začas jen tak prostě zalétat, bez cílně, třeba jen proti bombardérům. Jen doufám, že to nedopadne jako Wing of Prey... Zkusil jsem demo a mohu říci, že tak zhnusen jsem už dlouho nebyl... a to ani jinou arkádou. Pokud bude CoD stát na principech původního IL2, bez váhání kupuji, pokud se to bude ubírat směrem alá WoP, prchám... V zájmu vývojářů doufám v první možnost *4*
    • presne tak moje slova :)
  • btw, kdo ma zajem mrknout se na manual k IL2:CoD tak ho mate uploadvan zde:
    http://www.scribd.com/doc/51503478/IL2CoD-MANUAL-UK#

    - LuboS
  • Moc sa neteste,rusaci su nastvany,lebo to ide naprd aj na uberPC,je to proste nehratelne.
    • jak uz jsem psal ... stuttering je u vsech nastaveni, nezavisle na HW ...
      a to tam jeste nemaji implementovan EFFIT, jako u verze pro zapadni trh ...

      - LuboS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit