Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvurci Complex Modu spolupracovali na Remastru...
  • Luke
    Tak to je snad jasný, ne. ;)
  • mne SP v strategiích nezajíma, a speciálne tady mi SP prišel hloupý
  • HW1 bola tazsia, to si pamatam isto, som sa musel vracat o 3misie dozadu, nech si opravim ekonomiku
  • az tak daleko si zasiel? ja som po slove "STEAM" siel hned predobjednat :-D
  • Luke
    Stačilo mi slyšet S'jet a nemůžu se dočkat.
  • člověk žasne, jak hluboký příběh lze napsat z toho prostředí... a kombinace jednotek je fantastická
  • walltar
    Kdyby v tom byla jen jednička tak jim ty prachy taky nedám. Ale takhle to vychází něco přes 350 za kus, což není moc.
  • Kr.Pa
    Po těch HD failech raději počkám, jak to dopadne, pak se rozhodne o koupi.
  • Cena? Není se třeba ptát, tenhle klenot herní scény se nedá zaplatit ani všema kreditama ve vesmíru!
  • Jo aha. Tak to už vypadá trochu líp. I tak asi ne.
  • walltar
    Remastered je jak jednička, tak dvojka... http://store.steampowered.com/app/244160/ mrkni na steam. Je to collection obou.

    Jen škoda, že tam nedali ten Cataclysm.
  • když se na to podivame ciste z technickeho hlediska tak jim to asi moc prace nedalo. v celym homeworldu je jen par modelu lodi a pak par barevnych efektu na pozadi ve vesmiru. Když to srovname s množstvim prace kterou odvedli treba tvurci complex modu tak ta cena prijde fakt premrštena (jsem zvedavej jestli budou v jedničce a dvojce ruzne modely lodi nebo použijou ty same :)).
  • Tak já mám obě originál ještě na cd. Remaster je jen HW1 takže vlastně nic moc co bych neměl.
  • fluffy
    Vsetci vieme ako dopadli remastrovana seria Baldurs Gate, takze dakujem. Pockam, uvidim a ziadne pre-order ksefty. Cely ten koncept je absurdny. Mam novu miestnost a potrebujem stol. Pridem do kramu a poviem, ze chcem stol ale namiesto hotoveho produktu, mi ukazu dosky, klince a miestnost v ktorej to daju dokopy. Potom mi ukaze artisticky koncept kde budem vidiet fotky mojho planovaneho stolu z 10tich roznych uhlov ale nikdy nie kompletny, vzdy len nozka alebo tak...A za to by som mal zaplatit plnu sumu?
  • walltar
    Naposledy sem jedničku hrál tak před 5 rokama... Já mám radši dvojku. Ale pokud si pamatuju, tak tam až tak moc rozdílů nebylo.

    Ale jaké ty rozdíly byly ti neřeknu. Já když si chci zahrát HW znova šáhnu po dvojce... Jedničku jsem až tak moc nehrál. Takže se těším, že si ji zahraju znova v remastered... jen mě trochu mrzí, že k tomu nepřidali cataclysm, ten jsem nehrál třeba vůbec.
  • ja jedničku nehrál, je tam nejaký rozdíl v hratelnosti oproti dvojce?
  • walltar
    Je to dost co? ... Ale tak jsou to dvě hry. Osobně už to mám zaplacený. HW a hlavně HW2 je pro mě srdcová záležitost. Snad jediná RTS, kterou jsem dohrál tak 10x. Takže jim těch 30€ klidně dám.
  • No já nevím. 30 euro za tu samou hru v hd? Spíš ne, díky.
  • Hezký, ale známe GBX - Duke Nukem a A:CM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit