Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cena? Není se třeba ptát, tenhle klenot herní scény se nedá zaplatit ani všema kreditama ve vesmíru!
  • fluffy
    Vsetci vieme ako dopadli remastrovana seria Baldurs Gate, takze dakujem. Pockam, uvidim a ziadne pre-order ksefty. Cely ten koncept je absurdny. Mam novu miestnost a potrebujem stol. Pridem do kramu a poviem, ze chcem stol ale namiesto hotoveho produktu, mi ukazu dosky, klince a miestnost v ktorej to daju dokopy. Potom mi ukaze artisticky koncept kde budem vidiet fotky mojho planovaneho stolu z 10tich roznych uhlov ale nikdy nie kompletny, vzdy len nozka alebo tak...A za to by som mal zaplatit plnu sumu?
  • super... uz se tesim... klidne at udelaji vsechny starsi hry v novem.. nove az na par vyjimek stoji za prd!
    • tak to ale at zacnou poctive u Dosu, ja bych to bral hned. OMG takovej Magic Carpet 2 na Cryenginu, SystemShock 1, Descent DX11 HD, Dark Forces, pořádnej remake Doom 1+2 atd, nějak pěkně zremastrovaný Diablo 1....
      • del0
        "Magic Carpet 2..."

        +999 *1*

        Divim se, že tuhle hru ještě nikdo nepředělal nebo aspoň nenásledoval. S dnešní technologií a online mulťákem by to byla naprostá bomba. Bohužel, k čemu jsou dneska geniální gameplay mechaniky, když hrát za čaroděje na létajícím koberci neni z pohledu marketingu cool. Je tam málo zbraní, vojáků, zombie, tunelů a známých herců... *15*
  • Kr.Pa
    Po těch HD failech raději počkám, jak to dopadne, pak se rozhodne o koupi.
    • No, mně ani nejde o to, že je to HD remake. Toto je hlavně RTS s herním mechanismem, který se pak už nikdy v žádné jiné hře neobjevil. Kolikrát jsem si chtěl zahrát původní verzi, ale prostě na novém PC už nejde pustit. A to mám orig. balení i s datadiskem.
  • Luke
    Stačilo mi slyšet S'jet a nemůžu se dočkat.
    • az tak daleko si zasiel? ja som po slove "STEAM" siel hned predobjednat :-D
      • Luke
        Tak to je snad jasný, ne. ;)
  • KronosDeret
    Homeworld (1) má v mém hráčském srdíčku zvláštní místo. Za těch 20 let co hraju se objevila spousta skvělých her, světů a herních mechanik, ale HW je něčím zvláštní a jedinečný, nedokážu určit proč se mnou tak rezonuje, není to jen scifi, vesmír, příběh, hudba, grafika nebo zpracování, ta hra má duši a to se dá říct opravdu jen o několika málo uměleckých dílech všech možných žánrů. Zažraným fanouškům můžu jen doporučit sehnat si PDF manuál, který obsahuje opravdu skvěle napsaný a rozsáhlý background s popisem klanů, historií Kharaku a konstrukcí Mothership.

    Absence Cataclysmy je víc než mrzutá, biomechanický virus Beast je protivník temnější a zákeřnější než Carpentrova Věc a dodal HW příchuť bio-horroru. V nových texturách by určitě asimilované lodě vypadaly nádherně obludně.
  • Nikdy jsem tu hru nehrál, ale s touhle grafikou? To už je k uvážení.
    • Princ.Jablon
      GGG nblázni, každej komu je víc jak 22 hrál Homeworld...
      • šak mi taky není 22 a víc *15* *15*
        Já si zas dal maraton všech dílů CoD, to o sobě říct nemůžeš co?
        • taky se to na tebe podepsalo *15*
      • Inquisitor
        Já to taky nikdy nehrál, aspoň mám teď příležitost :)
      • Však co tu občas čtu GGGho příspěvky..no, na 22 a víc mi nesedí :D
  • Hezký, ale známe GBX - Duke Nukem a A:CM.
  • No já nevím. 30 euro za tu samou hru v hd? Spíš ne, díky.
    • walltar
      Je to dost co? ... Ale tak jsou to dvě hry. Osobně už to mám zaplacený. HW a hlavně HW2 je pro mě srdcová záležitost. Snad jediná RTS, kterou jsem dohrál tak 10x. Takže jim těch 30€ klidně dám.
      • člověk žasne, jak hluboký příběh lze napsat z toho prostředí... a kombinace jednotek je fantastická
      • Tak já mám obě originál ještě na cd. Remaster je jen HW1 takže vlastně nic moc co bych neměl.
        • walltar
          Remastered je jak jednička, tak dvojka... http://store.steampowered.com/app/244160/ mrkni na steam. Je to collection obou.

          Jen škoda, že tam nedali ten Cataclysm.
          • Jo aha. Tak to už vypadá trochu líp. I tak asi ne.
            • walltar
              Kdyby v tom byla jen jednička tak jim ty prachy taky nedám. Ale takhle to vychází něco přes 350 za kus, což není moc.
      • ja jedničku nehrál, je tam nejaký rozdíl v hratelnosti oproti dvojce?
        • HW1 bola tazsia, to si pamatam isto, som sa musel vracat o 3misie dozadu, nech si opravim ekonomiku
          • mne SP v strategiích nezajíma, a speciálne tady mi SP prišel hloupý
        • walltar
          Naposledy sem jedničku hrál tak před 5 rokama... Já mám radši dvojku. Ale pokud si pamatuju, tak tam až tak moc rozdílů nebylo.

          Ale jaké ty rozdíly byly ti neřeknu. Já když si chci zahrát HW znova šáhnu po dvojce... Jedničku jsem až tak moc nehrál. Takže se těším, že si ji zahraju znova v remastered... jen mě trochu mrzí, že k tomu nepřidali cataclysm, ten jsem nehrál třeba vůbec.
          • Ty jo, zrovna Cataclysm mě z neznámýho důvodu bavil nejvíc. Myslim že je to taky jedinej díl, kde rankujou (frčkujou) jednotky. Možná proto.
            Jinak teda jsem zvědavej, jak si dnešní mládež poradí se strategií v 3D prostředí, kde útok může přijít odkudkoliv. :)
          • Cataclysm prý není proto, že nemohli najít zdrojáky finální verze. Taky jsem ho nehrál. :/
  • když se na to podivame ciste z technickeho hlediska tak jim to asi moc prace nedalo. v celym homeworldu je jen par modelu lodi a pak par barevnych efektu na pozadi ve vesmiru. Když to srovname s množstvim prace kterou odvedli treba tvurci complex modu tak ta cena prijde fakt premrštena (jsem zvedavej jestli budou v jedničce a dvojce ruzne modely lodi nebo použijou ty same :)).
    • Už nevím, kde jsem se to dočetl, ale našel jsem požadavky na hru a asi ten nejzásadnější z nich bylo minimálně 20GB místa na HDD. Takže ono asi ten HD upgrade nebude nic laciného, jak se může z Vašeho komentáře zdát.
      Edit: minimální požadavky uvedené na steamu: http://puu.sh/f0S4R/08c9e175e2.png
      • PreidaQ
        No to také může znamenat i jenom odfláknutou optimalizaci, nic víc.
        • Podle mě nejvíce místa budou zabírat nová videa, zvuky a textury.
    • Ano, ale zasa na druhu stranu ti to pojde hned po nainstalovani, bez sachovania s kompatibilitou a roznych udelatok. A modely lodi, aky je problem ze pouziju rovnake modely v oboch dieloch, ked budu kvalitnejsie ako boli dakedy?
    • Předpokládám že se musel i upravovat engine a to zase taková brnkačka není.
    • Tvurci Complex Modu spolupracovali na Remastru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit