Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    kdybych hodnotit podle screenu, co je u článku a nepodíval se na video, tak to vypadá jak Photoshop level 99:-D
  • Zajímavý nápad, snad se nevyskytne nedostatek děsivosti, když tu budou generovaný pokaždý nový mapy.. :)
  • God-of-War
    Hmm..to by mohlo prekvapit:)
  • jedinné štěstí, že tam nikde neprošla žádná postava, protože i přes moji zálibu v hororech bych to zřejmě nedal ((((:
  • Shenkster
    Vypadá to strašidelně...ou yeaaah ! Dead Space 3 mě s děsivostí trochu zklamal a tohle by mi mohlo udělat radost !
  • residentevilfans
    Kompas na mobilu ? :DDD ten medvidek co spalil ty dvere to zabil :D
  • nesnasim hry ve kterych nejsou zbrane, dejte mi poradny kulomet, raketomet nebo plazmovou pusku a hned si s temi duchy popovidame na rovinu *1*
    • Magister_Peditum
      Bacha, aby tě neslyšela Trisska. *1*
      • no ještě toho trochu *1*
    • jak duchové reagujou na ránu raketometem? :)
      • sbiraji ektoplazmu roztrousenou v okruhu 100 metru? leda by byli jako ta mala cubk@ z F.E.A.R., ktera nesla zabit, ale vas davala na potkani, to me taky s*alo *1*
  • Věřim, že to může bejt solidní nervy-drásající horor, obzvlášť se mi pak líbí nápad procedurálně generovat prostředí při každé nové hře, ale osobně se víc těšim na Outlast.
    • Asi tak nějak
  • zrovna kompas bych v realu na mobilu teda nepouzival. nevim co je to napadlo jako jediny logicky vyuziti- popravde sem si nevsiml ze by si tim mobilem nejak svitila..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit