Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čusovka mam MGS Peace Walker na PSP a chci se zeptat jak dostanu další věci na ZEKE myslím tím hlavu od Pupi,Cocona,Cristalise a Peace Walkera ? poradte už jsem skoušel snad všechno a pořad nic :(
  • Série MGS je konzolová s.ačka parodující slavný a mnohem úspěšnější Splinter Cell,který je mnohem hratelnější.Tohle vypadá jak 10let stará hra v HD.Je to hnus...
    • Dam ti radu, http://oh.metalgearsolid.cz/ Něco si o značce MGS zjisti a pak mluv takove bludy ty slinter celle *1* *1* *1*
      • Tak jsem si to přečetl a co jako...Mám jako změnit názor a napsat jak série MGS je skvělá a jiná než Splinter Cell.Nevím ale MGS je označována jako stealth action adventure ale rozhodně to tak nevypadá ani náhodou.Spíš to je virtuální film s občasným zapojením do hry.Tam kde jsem nechal počet odehraných hodin ve Splinter Cellu,který je taky označován jako stalth action adventure tak tolik je v MGS filmečků a pár hodin hratelné nudy.Navíc grafika je u všech dílů podprůměrná,která se s Unreal Enginem nedá srovnávat.
        • RavenHolm
          Jelikož to chápu tak, že jsi žádný MGS nehrál, tak tě nebudu proklínat:) Kdyby jsi alespoň jeden z dílů hrál tak by jsi si uvědomil co za pitomosti zde vypouštíš do éteru.
  • to je blbost, ten hlavni hrdina je nejakej nesmrtelnej. to je parodie
  • Co to je za konzolovou sračku omg :D :D Kam se to hrabe na starý Splinter Celly...
    • zahraj si na PS3 metal gear solid 4 a SC ti pak prijde jako cajicek,vlastne sra..a.v MGS4 te hra vetsinou necha jit vlastnim stylem jako treba rambo,bez zabiti,sniper,proste jak ty chces.ve hre je 69 druhu zbrani a opravdu si kazdy prijde na sve podle toho co mu sedne.taky spousta pohybu a chvatu treba na odzbrojeni,lidsky stit,omraceni,uspani,okradeni.ja to dosel 4x a pokazdy jinym stylem.nejvic me sedelo byt v utajeni takze velka spotreba tlumicu a dalsich vecicek,no a ten maskovaci oblek,hodne zajimavy.kdo nehral,vrele doporucuji
    • RavenHolm
      Bez téhle série by žádný Splinter Cell nebyl:)
  • Něco tak strašného jsem dlouho neviděl. Hra jak z roku 1999 - grafika a zvuk jedna hrůza.
    • dobrej dacan
    • Hochu, ty sem radši nepiš, akorát tu budeš zbytečně za blba :)
    • "Hra je jak z roku 1999" ...... to byla alespoň herní doba - co hra to zábavná klasika, narozdíl od těch dnešních komerčních jednoduchých efektních sr*ček.
    • SA-reg
      To je hra z PSP s přidaným HD rozlišením. Hodnoť to podle toho.

      A MGS je vždy o gameplayi a hlavně příběhu a postavách. Grafika se u této série může jít vycpat.
      • No tak MGS byl mimo skvělé hratelonosti vždy skvost i na pohled. Ono i Peace Walker vypadá výborně... na PSP
  • Po tomto výkone sa predvádzajúci musel cítiť pekne trápne *1* *10*
  • BoB.2
    Ovladaní vypadá uplně na prd pomalí a nepřesný ten co to hral podle mě neměl ruce vubec žadny plížení nic ,jen nabíhal na vojaky a grafika taky nic moc *10*
  • bullet sponge ve sve nejlepsi forme *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=N6VCqNFvYPY
  • Video nejde
    • bud rad na to se neda ani koukat to hraje nejaky dmmt (pokud to hral postizeny clovek s jednou rukou tak se mu omluvam)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit