Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč musí být všechno tak hnusně rozmazané .... **** konzole *16*
    • Hlavně že máš na co nadávat.
      • taky k tomu mám důvod, kdyby nebyly konzole jsme už ted s vizuální stránkou her o 10 let dopředu. *3*
        • Jo jo tyhle věštecký kecy o tom co by bylo jsou fajn. Sice trapný ale to ti asi nevadí.
  • To je děs... Arkádová blbina pro americký děti. Zahrajte si armu 2 s A.C.E. a tam si zasniperujete líp...
  • Crow
    Docela mě zaujalo to, že toho nebožáka při prvním stealthkillu bodl do ledvin a ne jak dneska bývá zvykem přes hrdlo s hektolitry krve okolo...
    • USER47
      Bodl ho do podpaží:). Vzhledem k tomu, že mu u toho ani nezakryl pusu, výsledkem by byl nejspíš krvácející zběsilej nepřítel, co by řval na lesy a zburcoval každýho v okruhu půl kilometru:).
      • Po druhém shlédnutí uznávám jakou sra*ku jsem právě napsal *1*
  • Grafika pěkná ale celkově to nemá čím zaujmout. Možná si to stáhnu a vyzkouším až to vyjde ale nic víc a nic míň. A ty hlášky už jsou fakt trapárna. *3*
  • nuda. generic garbage.
  • zase tie trapne macho hlasy a la gears of war. a k tomu tie action-hero hlasky 'take a swim' ... lol hlave ze rated M a pritom cielove publikum bude vekovka 13-16
  • Tak za pet let by mohlo mit stejnou uroven grafiky i CoD. Jupi. *5*
    • Seriously ?
  • USER47
    Jen dodám, že se rozhodně nejdená o první gameplay záběry, už vyšlo poměrně dost videí z hraní pár měsíců zpět...
  • Taky vám příjdou hlášky u zabíjení tak trapný?
  • Tohle video vypada pekne. I podobna videa prvniho dilu byla super, jenze pak to clovek zapnul a ....
    • A nastal RAGE s té posranné A.I.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit