Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abych jenom nekydal špínu dolním ukázkovým titulkem z článku BW
    "Sexy archeoložka Lara Croft se vrací do dívčích let a má menší prsa" autor viz příspěvek níže :o))
    http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/sexy-archeolozka-lara-croft-se-vraci-do-divcich-let-a-ma-mensi-prsa-p9t-/clanek.A101210_122323_bw-pc-preview_das.idn
    • vždyť to nikoho nezajímá puntičkářskej intelektuále *1*
  • Koukám,že kultura streamování se začíná stávat klasikou žurnalistiky i v herní branži... Takovýhle článek se možná hezkvy vyjímá v tištěném časopise, ale na games.tiscali ....

    Bývalá vlajková loď zatraceně kvalitní herní žurnalistiky, co tohle má být za bulvární zprávu? Nepatří to spíše jako zajmímavost na Facebook či twitter? S novým designem se asi nezměnilo jen grafika, ale i členové redakce... nebo ne?
    Je zajímavé, že většinu autorů, co "píše" teď pro Tiscali, již nejsou jména ze staré gardy...
    Kdo dělá na tiscali šéfredaktora?

    Na nových stránkách tahle informace chybí... Doplní je někdo nebo se z tiscali stane stejně "nečitelný" web jako bonusweb s maestro Sillymanem, jak je nechvalně přezdívám kolegy, které stačil všechny dost nasrat - když začal psát herní bulvár.
  • Masakr nejvetsi, 10/10! *2*
  • Dost dobry ale ze by to bylo na clanek to teda nevim...
    • má to souvislost s hrami má
      • Mno souvislost s hrami je prinejmensim zpochybnitelna ale ano autor videa urcite hral nejakou FPS o tom zadna. Pro mi jen prijde takovy trochu podivny z jednoho docela peknyho animovanyho videa hned delat clanek a konstruovat jakoby komicke vyvody... Co bylo spatne na tom kdyz se podobne offtopic blaboly davaly do bleskovek? Ja myslim ze ten system docela fungoval. Ale mozna jsem jenom mrzout a remcal a ostatnim ctenarum se to moc libi co ja vim....
  • dost dobrý
  • Tak takovouhle hru bych si určitě koupil hned! :-D
  • To si nikdo nevšiml Dana Vávry v růžové kombinéze? *1*
    • *1*
  • skor mi to prislo ako counter strike ... *2*
  • Opravte ty hrubky, nemůžu to číst ai po pěti pivech...
  • podle tohoto udelat hru ,tak to strci vsechny COD do kapsy :-D,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit