Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty filmy udělaly z jeho díla celosvětově známý fenomén, zvedly řádově prodeje jeho knih a staly se klasikou. Takže ano, nic ve zlém, ale o původní trilogii by se pan Tolkien s pěnou u huby jistě nevyjadřoval.
  • no jasně, ale mělo by to být funkční v tom svem univerzu, ale tohle neni. kdyz mu naraz padu z vysky nic neudela, proc mu neco udela naraz mece/palice/sipu...?
  • Magister_Peditum
    Tolkien nejspíš rotuje pod zemí už od okamžiku prohlášení Jacksona, že hodlá natočit trilogii PP. Jinak nic ve zlém, filmy se mi líbily, ale pan spisovatel by si asi o nich myslel svoje. *15*
  • To doskakování stínu a textur viz 1:25 toho se snad nikdy nezbavíme ? to musí mít každá větší hra ?
    pár metrů před postavou,,, bože jak mně tohle vytáčí ... co je to za nový trend ? na co jsou tady nové grafiky když hry se dělají takhle ?
    PS: jinak grafika a pohyb postavy jsou katastrofa až mi je k smíchu :)))
    je tok 2017 ??? nebo ne ?
    už se těším jak dají do doporučených GTX 1070
  • KrPa
    nn, to je fíčurka moderních her, kašlat na nějakou fyziku a animace tomu spojené
  • Jojo a třeba Battlefield je taky věrohodná první světová, viď? A takhle by to šlo říct skoro o všech hrách..
  • Bože muj je to fantasy hra... hlavni hrdina je mrtvola posedla duchem jednoho z nejmocnejsich elfu středozemně. Takze.ano muze skakat a praskat lebky a prďet parfem když budou chtiz
  • XorxoxTalarius
    Jsem to jenom ja, nebo vazne kdyz hlavni hrdina sprintuje, jako by za nim jela lokomotiva, tak rychlost kterou bezi tomu vubec neodpovida?
    Skoro mi to prijde jako by bezel na miste.
  • ja si "epic scale of city" predstavuju trochu jinak. A na to, že je to podle videa poslední linie odporu Gondoru, ta scena vypadá ponekud skromne. Žádny gondorští vojáci a pár orku. Dal jsem to už nekoukal.
  • KrPa
    Poslední povedená hra ze Středozemě je BftME 2.
  • no jo..další mašina na prachy. skočím z 30ti metrové skály a nic se neděje. mám sílu prasknout orčí lebku rukou. buď to byl orčí novorozenec, nebo je hrdina prostě hulk a ten boj co tam potom předvádí (myslím to glitchování se speed hackem zleva doprava a zase nazpátek) je jen tak na oko. přichází ke commanderovi zezadu, zatím co přímo na něj čumí parta skřetů, kteří na to ale vůbec nereagujou.. boží. těžko si dovedu představit nudnější slátaninu.
  • V Britském Oxfordu si v posledních týdnech vědci lámou hlavu nad nezvyklou seismickou aktivitou, v místní vesnici Wolvercore, poblíž místa kde je pochován světoznámý spisovatel J.R.R. Tolkien, narazili na nevysvětlitelný úkaz, podle prof. J.H. Smithe z nedaleké univerzity a jeho měření to vypadá jako kdyby, cituji "něco obrovskou rychlostí rotovalo pod zemí"
  • "Detonate grog barrels with your bow" - myslím, že to o debilitě hry (nejen této) říká víc, než celé stránky textu.
  • pokud tam bude rozmanitější prostředí, jen dobře. Shadow of Mordor trpěl strašnou vizuální nudou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit